Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gáz lenne most odaadni a...

Gáz lenne most odaadni a karácsonyi ajándékot?

Figyelt kérdés
Még karacsányra vettem valakinek (lánynak) egy sima csokit meg zoknit ajándéknak de nem sikerült azóta találkoznunk csakis úgy hogy véletlen és nem megbeszélve. Holnap viszont fogok vele talizni és nemtudom hogy mennyire lenne gáz most odaadniXD.

2021. jan. 20. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Add oda, de ne karácsonyi ajándékként.
2021. jan. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Add oda nyugodtan! Egyentalan nem gáz, sőt, kedves hogy gondoltál rá
2021. jan. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy februárban sikerült összehoznom a karácsonyi ajándékozást valakivel, nem érdemes tartogatni, szerintem sokkal jobban jön ki az, hogy karácsonyra gondoltál rá, csak nem jött össze az átadás, mint az, hogy január 21-re vettél neki valamit... Ez halál idétlen és félreérthető, hogy most akkor neki is ajándékkal kellett volna készülnie egy szimpla találkozásra...?
2021. jan. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
45%
Szerintem vidd el neki véletlenszerűen és lepd meg
2021. jan. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!