Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha irritál a...

Mit tegyek, ha irritál a barátnőm? (lánybarátnőm)

Figyelt kérdés

Szóval, nagyon szeretem, és sokat köszönhetek neki, de egyszerűen irritál néha.

Nagyon szar barátnak érzem magam amiatt, hogy ezt érzem!


Állandoan szóba hozza a kiszemeltjet, mindegy, miről van szó, hozzákapcsolja valahogy a témához, hogy pl. valaki mondja hogy látta Xy-t a buszon, erre ő is mondja hogy jaj látta ám a kiszemeltjet a Tescoban és még magyaráz róla egy csomót. Mindegy, ki mond mit, neki muszáj erről a palirol beszélnie.

Jó, megertem részben, hiszen ha tetszik nekem valaki, én is szeretek róla beszélni, de nem hozom szóba állandóan.

A másik meg hogy állandóan magáról beszél, ha nem a palirol, aki tetszik neki.

De tok hulyesegeket, gyönyörű szép lányról van szó és állandóan ilyeneket ír hogy "halljátok mit csinaljak hogy tetszem neki??" meg hogy "hogy legyek szebb?"

De máskor meg olyanokat ír, hogy "az *exe neve* sose kap még egy olyan jó csajt mint én"


Ez normális, és csak én vagyok hisztis p*csa hogy ez ennyire zavar??



2021. jan. 23. 19:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik barátnőt 🤷‍♂️
2021. jan. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarna elhiheted nem tudok mást mondani csak hogy az agyi szintje eléggé alattad van hiába mondanád neki hogy hagyja abba vagy hogy zavar nem érdekelné ugyan úgy folytatná majd egyszer csak kinövi
2021. jan. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez lenne az egyszerű megoldás igen, de ezt leszamitva nagyon szeretem őt
2021. jan. 23. 19:14
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát remélem majd abbahagyja, csak hát a baráti társaság, amiben benne vagyunk, mind el vannak attól ájulva, hogyha mondja hogy látta a fiút 🙄
2021. jan. 23. 19:15
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
Skorpió a csillagjegye? :D
2021. jan. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen csak próbáld meg megbeszélni ezt vele...

Nyilván, ha abban a korban van, hogy minden gondolata a kiszemeltje körül forog akkor arról is fog beszélni amikor csak lehet... és ki másnak tenné ezt mint a barátnőjének. De ha jó a kapcsolatotok, és szereted akkor egyszerűen szólj neki, hogy téged ez ilyen szinten már zavar. Ha neki is fontos vagy csak oda kell figyelnie rá, hogy kicsit kontrollálja magát.

Amit pedig a végén említettél szintén generációs probléma. Sokszor azok a lányok nyafognak a legtöbbet a külsejük miatt, akikre a legtöbben irigykednek, hogy mennyire szépek és csinosak... önképzavar, nem felel meg a saját elvárásainak.

Az exét pedig azért emlegeti így mert be akarja bizonyítani magának, hogy a srác veszítette nem ő. (Ez lehet jogos és lehet jogtalan)

2021. jan. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem xd Oroszlán ✨
2021. jan. 23. 21:11
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell minden ember viselkedését ahhoz kötni, hogy a születésekor éppen hogy álltak a csillagok?! Az emberek egyébként is számtalan szempontból beskatulyázzák egymást... nagy szükség van még erre is.
2021. jan. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De, idegesítő, de mit lehet tenni? El kell viselni, majd "kinövi"
2021. jan. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Adja az Isten, hogy valakivel osszejojjon. Vajon akkor milyen lesz.
2021. jan. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!