Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes fenntartani egy olyan...

Érdemes fenntartani egy olyan barátságot ami neked fontosabb mint a barátodnak?

Figyelt kérdés
Nagyon jól elvagytok közös programok alatt de ha te tűnsz el, ha ő mindig csak te vagy az aki újra felveszi a "fonalat" és keresi a másikat.

2020. júl. 14. 19:18
A kérdező szavazást indított:
Érdemes, mert jól érzed magad vele.
Nem érdemes.
Válaszban kifejtem mit gondolok.
Mit tudom én, nekem nem kell másoknál pedáloznom.
32 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Voltam így egyszer, egy darabig fenntartottam, mert nekem szükségem volt rá, amikor pedig már nekem sem, akkor nem jelentkeztem, ennyi.

Neked kell érezned, mennyire fontos neked az illető.

2020. júl. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatot fenntartanám, de biztos nem tekinteném barátságnak. Ő egy jó haver, ha szükség van rá, elérem, de ennyi.
2020. júl. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Ha csak közös programjaitok vannak és jól érzitek magatokat, akkor nem érdemes.


Ha olyan ember, akinek ki tudod önteni a lelkedet, meghallgat, és értelmesen szól a dolgokhoz, akkor érdemes.


Mindenesetre egy-két év után érdemes lehet erre rákérdezni, ismerek olyat, aki azért nem keresi mások társaságát, mert mélyen belül úgy érzi, hogy teher mások számára.

2020. júl. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szakítanám meg a kapcsolatot, szimplán elfogadnám a tényt, hogy nem vagyunk barátok, csak haverok és eszerint is kezelném. Ettől még továbbra is ellehetnénk közös programok alatt.
2020. júl. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!