Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért tűnnek el a barátok...

Miért tűnnek el a barátok többsége, ha párjuk lesz?

Figyelt kérdés
Több "nagyon jó" barátnál tapasztaltam ezt, hogy mikor egyedül voltak, akkor mindig kerestek, mindig akartak valamit stb... és mikor becsajoztak, akkor semmi, még ha én írtam valamit neki egyszerűen nem válaszolt, max két hét után...
2021. jan. 30. 11:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%
kamu
2021. jan. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Valamilyen szinten normális, főleg az elején, hiszen ott még dúl a szerelem, mindenki a másiknak akar megfelelni, minél több időt egymással tölteni.
2021. jan. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha igazi barát volt, akkor nem tűnik el, csak legfeljebb több időt tölt a párjával.
2021. jan. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13%
mert a párjával és a közös programokkal foglalkozik. Ha párja van az embernek, akkor a szabadidőt kb elfelejtheted.
2021. jan. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
A szerelem tönkreteheti a barátságot.
2021. jan. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

az igazi barátságot nem teszi tönkre.

Legfeljebb azt, amit annak gondolt az illető!

2021. jan. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Velem is ez történik mindig és igazából nem értem. Lehet, hogy én vagyok rosszul bekötve, de nekem párkapcsolat mellett is van igényem barátokra, barátokkal való beszélgetésre és időtöltésre. Lehetséges, hogy kevesebb idő jut rá és ez természetes, de attól még nem zárnám ki a barátaimat az életemből. Ehhez képest a barátnőim mindig eltűnnek, ha bepasiznak... onnantól kezdve már nem akarnak velem találkozni, beszélgetni és nem is keresnek, max. alkalmanként küldenek egy-egy képet, hogy hol voltak, mit vettek, mit kapott stb. Aztán, ha valami probléma van vagy szakítanak, akkor rögtön jönnek hozzám, akkor érdekes módon én is jó vagyok. Ha jön egy új, akkor megint kukáznak. Már megszoktam és nem is várok tőlük mást, de szerintem ez nem normális dolog és már nem tudom őket komolyan venni.
2021. jan. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Én inkább pont, hogy a lányoknál veszem ezt jobban észre.

A saját tapasztalataim alapján sok lány nagyon életvidám, lelkes, pörgős és odaadó a barátaival szemben még fiatalon, a 20-as évei elején. De amint kialakul nekik valakivel egy komoly kapcsolat, valami "elkattan" bennük.

Besavanyodnak, zárkózottak lesznek más emberek számára (akik nem a párjuk), és a sima barátokkal való időtöltés hirtelen derogálni kezd nekik.

Amint komoly kapcsolatuk lesz valakivel, akivel hosszútávra is lehet tervezni, ők hirtelen céltudatos, erős, felnőtt nőkké vedlenek át, akik fejben már az esküvőt meg a közös családi életet tervezgetik, a baráti találkák pedig számukra ledegradálódnak időpocsékoló, gyerekes lötyörészéssé.

Persze, akinek nem inge, ne vegye magára. Kivételek mindig vannak, de ezt nem egy lányismerősömmel eljátszottam már az évek folyamán.

2021. jan. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%

3#+1

Barát nem csinál ilyet, fiú.

2021. jan. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

Amikor egy barát eltűnik a képletből, akkor két dolgot szoktak feltételezni:


1. Munkája lett.

2. Becsajozott.


Na vajon miért szokták a másodikat mondani? Gondolkozzon el rajta mindenki.

2021. jan. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!