Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátomat valami...

A legjobb barátomat valami nagyon nyomasztja, de nem akarja elmondani, hogy mi. Hogyan tudnék mégis segíteni?

Figyelt kérdés

Van valami az életében, ami minden lelki problémájának a gyökere, de azt mondta, hogy soha senkinek nem fogja elmondani. Viszont valamilyen módon szeretnék neki segíteni, mert érzem a hangulatán és az egész személyiségén, hogy valami iszonyú terhes neki.

Hogyan tudnám szóra bírni, vagy kicsit megnyitni? Tényleg mindent megosztunk egymással, de ezt a valamit nagyon mélyen elzárta. Igazán nem is kell, hogy a problémát megmondja, mert nem kíváncsiskodni akarok, hanem segíteni neki.


2021. jan. 31. 17:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarja elmondani, akkor miért erőlteted? Nem akarja és nem is fogja elmondani, ha a fejed tetejére állsz, se. Tartsd tiszteletben, hogy nem akar róla beszélni!
2021. jan. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mert barátok vagyunk, szeretem, és nem akarom, hogy szenvedjen.
2021. jan. 31. 17:31
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem akarja, akkor neked nincs jogod kikényszeríteni belőle.
2021. jan. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Az egy dolog, hogy barátok vagytok. De ez az ő magánügye, nem tartozik neked beszámolóval, akkor sem, ha mindent megbeszéltek. Ha annyira jó barátja lennél, akkor nem faggatnád olyan dolgokról, ami nem rád tartozik.
2021. jan. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

Ha szüksége lenne arra, hogy tudj róla, akkor elmondaná.

Ha meg erölteted, akkor csak azt éred el vele, hogy megszakít veled minden kapcsolatot.

2021. jan. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Hagyd békén!
2021. jan. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
25%
Szerelmes beléd.
2021. jan. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

"de azt mondta, hogy soha senkinek nem fogja elmondani."

A senkibe te is beletartozol! Bizony, még neked sem fogja elmondani. Miért kell minden lében kanálként viselkedned?

2021. jan. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
nem tudsz vele mit kezdeni, csak ráhagyni. ha segítségre lesz szüksége, úgyis kérni fog.
2021. jan. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%

Én is csak azt tudom mondani, amit az előttem szólók. Hagyd békén őt ezzel, ne faggasd, ne is hozd szóba ezt a dolgot.


Ha ennyien mondják, talán elgondolkodhatnál rajta, hogy valóban békén kéne hagynod azt a szerencsétlent.

Én nem akarnék magamnak ilyen barátot, mint te, akkor folyamatosan nyaggat...

2021. jan. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!