Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy barátkozzak?

Hogy barátkozzak?

Figyelt kérdés
11edikes vagyok,16/L,szociális fóbiám van, nincsenek barátaim,és nagyon félénk is vagyok, a klikkek már megvannak és senkise akar foglalkozni velem

2021. febr. 5. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Először fordulj pszichológushoz, aki segít a szoc. fóbia leküzdésében.
2021. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
beszélgess itt, akár velem:D én nekem sincsenek barátaim xD
2021. febr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az internetes barátságok csak még jobban kizökkentenék. Személyes kontaktusra van szüksége szerintem.
2021. febr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az igaz hogy a legtöbb internetes barátságból nem lesz komolyabb dolog, ha már az elején nem tervezitek azt, hogy találkozzatok majd. Én mondjuk szívesen beszélgetnék veled, ha lenne kedved hozzá.

Szerintem is jó ötlet lenne egy szakértő segítségét kérned és úgy megszabadulhatsz ettől és boldogabb lehetsz.

Ha az osztályod rendes emberekből áll akkor szerintem a már kialakult klikkekbe is be tudsz csatlakozni. Persze lehet, hogy ez nehezebb, mert több bátorság kell ahhoz, hogy mindegyik személlyel legalább egy kis időt eltölts, beszélgess, meg egy összeszokott társaságnál valószínűleg neked kell többször kezdeményezned.

Remélem azért valamiben tudtam segíteni.

2021. febr. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!