Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már ilyenben részetek ?

Kerjoz kérdése:

Volt már ilyenben részetek ?

Figyelt kérdés
...tortént már veletek olyan h szakitás után X évvel késobb ujra felvettétek a kapcsolatott az EX-el és ebbol lett egy normál emberi kapcsolat koztetek? mondhatni barátság, mokodhet e ? (igen tudom h ez ember fuggo is, szoval akinek nem volt még ilyen az nehezen is tudja elképzelni)

2021. febr. 9. 17:45
A kérdező szavazást indított:
igen leheteséges
szerintem nem
igen ez emberfüggő
20 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Nem hiszem hogy ez működik
2021. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Sok múlik azon is, hogy mennyi idő után és milyen körülmények között történt a szakítás, szerintem ha sikerült békésen -extra sérülés nélkül- szakítani, akkor akár sikerülhet is. Kérdés persze, hogy ehhez mondjuk az új pár mit szólna?
2021. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
teljesen igazad van!
2021. febr. 10. 02:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Barátság. Igen, van akivel jóvan maradtam, de nagyon ritkán kontaktolunk. Nekem is van párol, nekik is van párjuk, fura lenne ha napi, heti szinten vennénk fel a kapcsolatot. Szoros barátságot exel fenntartani problémás. Hiába csak barátság, akkor is ex..
2021. márc. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!