Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért megy tönkre minden...

Miért megy tönkre minden emberi kapcsolatom ? Ennyire rossz, gonosz lennék ? Mindenki csak lekoptat engem, a volt barátok mind elhagytak engem, leléptek. Ennyit ér a barátság.

Figyelt kérdés
Minden egyes percet már bánok, amit rájuk pazaroltam. A bankba nem azért teszem be a pénzem, hogy elnyelje, hanem visszavárom, neadjisten, hogy kamatozzon.

2021. febr. 11. 19:41
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem próbáld élni a saját életedet keress magadnak párt legyetek boldogok, alapítsatok családot ne a barátok legyenek az 1. számú fontosságú emberek.
2021. febr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 A kérdező kommentje:

Se párom nem lesz, se családom, mert totál alkalmatlan vagyok mindkettőre.


De nekem fontos a barátság, de úgy tűnik, csak nekem.


Vagy menjek a kispárhoz harmadikként gyertyatartónak ? Na ne !

2021. febr. 11. 20:14
 33/58 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon gyenge jellem vagy!
2021. febr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 A kérdező kommentje:

Így, vagy úgy, de mindegyikük ignorál engem. Valaki teljes kapcsolatmegszakítással és ignorálással, valaki szépen lassan ritkította a találkozókat, harmadik lefial, negyediket megfogja egy asszony.


Na kiskezítcsókolom akkor én ebben a történetben nem szerepelek, a Sohaviszontnemlátásra !

2021. febr. 11. 20:18
 35/58 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos nem vagy egyedül ezzel a problémával. Ma megkaptam az egyik barátomtól, akit a legjobb barátomnak tartottam, hogy a napi húsz perc csetelés túl sok beszélgetésnek számít, ergó miattam nincs ideje semmire. Mindezt mondja úgy, hogy tudja hogy rákos beteg vagyok és hónapjaim vannak hátra. Sok ilyen ember van, sajnos.
2021. febr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 A kérdező kommentje:
Megmutatom nekik, hogy egyedül is életképes vagyok, és boldog leszek nélkülük is, ők meg ott rohadjanak meg, ahol most vannak.
2021. febr. 11. 20:23
 37/58 anonim ***** válasza:
59%
Azért tisztességtelenek meg p*rasztok mert van saját életük és nem a barátjuk a mindenük ?
2021. febr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
76%
Jelentve vagy. Elég gáz, a barátaid részéről is de ők ezt szerintem nem mondanak neked higy dögölj meg stb. Csak egyszerűen nem bírnak van saját életük fogd fel!
2021. febr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 A kérdező kommentje:
39: Miért vagyok jelentve ? Nem személyeskestem senkivel, ez egy anonim oldal, nem is neveztem meg senkit sem.
2021. febr. 11. 20:52
 40/58 A kérdező kommentje:
Elég ha én tudom, kikről van szó. Lehet kissé nyers a stílusom, de ez már az a szint, ahol nem tudom visszafogni magam.
2021. febr. 11. 20:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!