Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért megy tönkre minden...

Miért megy tönkre minden emberi kapcsolatom ? Ennyire rossz, gonosz lennék ? Mindenki csak lekoptat engem, a volt barátok mind elhagytak engem, leléptek. Ennyit ér a barátság.

Figyelt kérdés
Minden egyes percet már bánok, amit rájuk pazaroltam. A bankba nem azért teszem be a pénzem, hogy elnyelje, hanem visszavárom, neadjisten, hogy kamatozzon.

2021. febr. 11. 19:41
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
100%

A 48-as vagyok (ma 21:13)

Mióta válaszoltam, 4-szer kommenteltél, de egyikben sem válaszoltak meg a kérdéseimet. Igyekeztem úgy feltenni, hogy ne legyen sértő senkire nézve és úgy gondolom, hogy ez sikerült. Továbbra is szívesen válaszolok, ha elmeséled a körülményeket.

2021. febr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 A kérdező kommentje:

Legtöbbüket elég régóta ismertem,gimi óta, megvoltak a heti szintű találkozások. Van, akinek családja, párja lett, de van aki csak simán bunkóskodott.


Engem ez nagyon szívsn ütött, mert ezekből a visszajelzésekből azt szűrtek le, hogy értéktelen, jelentéktelen vagyok.

2021. febr. 11. 22:19
 53/58 anonim ***** válasza:
81%

Nézd, én másfél évet csesztem el egy olyan emberre, aki lényegébe csak akkor szedett elő, ha úgy tartotta kedve.

Minden siralmát, örömét meghallgattam, segítettem neki, ő cserébe a képembe hazudott, volt, hogy bizonyos dolgokat többször megkérdezett, mert annyira leszarta, hogy minden alkalomkor elfelejtette.

Baromira nem ezt vártam volna tőle, de elfogadtam, hogy ő ilyen, neki addig kell valaki, amíg abból hasznot remél, ha meg valami nem a kénye kedve szerint megy, eljátsza a mártírt. Én meg elengedtem ezt az egészet, fenének kell a folyamatos stressz. Annyit senki se ér.

2021. febr. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 A kérdező kommentje:

Egyébként akik felháborodtak az írásomon, valójában nem a stílus miatt akadtak ki, hanem magukra ismertek az írásomban.


54-es köszönöm a választ és sajnálom, hogy ez történt veled.

2021. febr. 12. 00:21
 55/58 anonim ***** válasza:
64%
Hat, ahogy a kerdesed feltetted, az mar nagyon ellenszenves.
2021. febr. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
68%

Amúgy nem azért háborodtunk fel mert, jaj biztos magára ismert hanem tényleg az írásoddal volt a baj.

Meg, hogy azt hiszed, hogy akkor mi is ilyen rossz barátok vagyunk. Hát tud meg, hogy nem. Ne kezdj már el szemelélyezgetni mert azt se tudod ki vagyok xd

2021. febr. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:

Tudom kérdező, hogy csak a szomorúság és a harag beszél belőled, ez rendben van.

Ha ilyen barátaid voltak, nem ia kár értük, ezekszerint nem becsültek meg téged.

Sajnálom.

Remélem találsz magadnak jobb embereket, akik meg igy atvagtak, nem is voltak igazi barátok!

:(

Kitartast!

24/L

2021. febr. 25. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
Kérdező már nem elérhető. Kár, mert mostanra talán lehiggadt anbyira hogy rendesen válaszoljon.
2021. júl. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!