Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért megy tönkre minden...

Miért megy tönkre minden emberi kapcsolatom ? Ennyire rossz, gonosz lennék ? Mindenki csak lekoptat engem, a volt barátok mind elhagytak engem, leléptek. Ennyit ér a barátság.

Figyelt kérdés
Minden egyes percet már bánok, amit rájuk pazaroltam. A bankba nem azért teszem be a pénzem, hogy elnyelje, hanem visszavárom, neadjisten, hogy kamatozzon.

2021. febr. 11. 19:41
1 2 3 4 5 6
 41/58 A kérdező kommentje:
Aki magára ismert, azzal sajnos nem tudok mit kezdeni. Néha kell az ilyen patkanyoknak egy tükör, hogy meglássák, milyenek valójában.
2021. febr. 11. 20:57
 42/58 anonim ***** válasza:
84%
Mert pl ki írod nyilvánosan hogy meg akarod őket verni egy golf ütővel Plussz az agresszív írásod miatt higy te ezt nem tudod elfogadni.
2021. febr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 A kérdező kommentje:
Egyénként meg ha ezeket a sorokat elolvasva legalább picit elgondolkoznak magukon, már valamelyest célt ért az írásom.
2021. febr. 11. 21:05
 44/58 A kérdező kommentje:
Jelentsd nyugodtan, valószínű te is ilyen haszonleső hazug vagy és nem bírod a kritikát....
2021. febr. 11. 21:08
 45/58 anonim ***** válasza:
43%

45

Jah tuti olvassak a kerdesedet, te gyaszkoporso

2021. febr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
100%

Engem érdekelne, hogy mi történt. Mióta voltatok barátok, milyen barátok voltatok (bizalmas, vagy haver akivel bizonyos programokra közösen mentetek stb) honnan ismeritek egymást (gimis osztálytárs, munkatárs stb.) és mikor építették azt le és hogyan, esetleg, ha van ötleted, hogy miért.


Végig olvastam a kommenteket, és lehet rosszul értelmezem, de azért távolodtatok el, mert családjuk lett, neked pedig nem, így teljesen más életszakaszban vagytok, amit nehéz összeegyeztetni. Nem mondom, hogy igazuk van, nem mondom, hogy neked van igazad, csak fejtsd ki, hogy megpróbáljak válaszolni.

Nem sürgős, megvárhatom, amíg csillapodnak a kedélyek.

2021. febr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 A kérdező kommentje:

Lehet a stílus, meg a hangnem problémás, átléptem egy határt, de a mindanivalóm tartalmába szerintem nem nagyon lehet belekötni.


És mondom, elsősorban az akad ki ezen az íráson, meg kéri ki magának, aki magára ismert. Így leplezik le saját magukat.

2021. febr. 11. 21:14
 48/58 A kérdező kommentje:
Mindegy, továbblépek, ezek az emberek nem léteznek számomra, az emlékeiket is kitörlöm magamból.
2021. febr. 11. 21:19
 49/58 A kérdező kommentje:
Egyébként az, hogy némelyek milyen indulatosan reagáltak, csak azt mutatja, hogy célt talált az írásom. Sőt van aki személyes sértésnek vette. Ez egy anonim oldal, nem tehetek róla, hogy valaki ennyire magára ismert...
2021. febr. 11. 21:33
 50/58 A kérdező kommentje:
Számomra még az kérdés, hogy vajon már a kezdetektől is kínos volt nekik a velem való barátságuk, és csak azt várták, mikor koptathatnak le, vagy az utóbbi időben történt valami, ami miatt ilyenek.
2021. febr. 11. 22:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!