Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kicsit egyedül érzem magam,...

Kicsit egyedül érzem magam, de nem merek nyitni?

Figyelt kérdés

Szóval, az a helyzet, hogy alapból nincs sok barátom és most emiatt az egész helyzet miatt eléggé magányosnak érzem magam. Nem igazán keres senki, így arra gondoltam, mi lenne ha én keresnék másokat. Pl. írhatnék egy-két osztálytársamnak, hogy akarnak -e találkozni vagy valami. Csak félek, hogy rosszul sülne el vagy hülyének néznének. Eléggé zárkózott voltam/vagyok, kb. tavaly ilyenkor kezdtem el egy kicsit nyitottabb lenni. Ezért félek, hogy kicsit hülyén jönne ki az egész. Közben viszont én is ember vagyok, vágyok én is társaságra. A másik probléma meg az, hogy nagyon sehova sem tudunk elmenni. Szóval? Megéri megpróbálni?

18/F



2021. febr. 13. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
hol laksz? :)
2021. febr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Debrecenben.
2021. febr. 13. 10:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is debreceni vagyok mondharni. Szívesen beszélgetem veled ha gondolod de amúgy tudom milyen ez a vacilálás hogy tegyem vagy ne tegyem. Én suli után próbáltam meg 1-2 volt osztály társnak írni hát nem jött össze sőt biztos voltam benne hogy ki is nevtett az adott személy.

25/N

2021. febr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!