Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A csúnya embereknek az a...

A csúnya embereknek az a sorsuk, hogy el kell viselniük amint embertársaik viccet csinálnak külsejüből?

Figyelt kérdés
2021. febr. 14. 00:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
54%
Így is fel lehet fogni. Nem érdemes nagy értéket tulajdonítani a véleményeknek. Élj és próbálj ki mindent amit szeretnél!
2021. febr. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy hányan röhögnek rajtad. Nem blokkolhat le, az luxus.
2021. febr. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
47%
Én amúgy nagyon kíváncsi lennék, hogy hagyjam figyelmen kívül. Felnőtt vagyok már, de köztük is jellemző az, hogy utálják a csúnyákat (mondjuk ők már nem csúfolodással fejezik ki magukat). Leggyakrabban megvetően bámulnak, meg ha hozzám kell szólniuk, azt is mindig nagyon lekezelően teszik. Boltba se szívesen megyek már, nemhogy máshová; kb. mindenkitől elszigelteltem magam; örülök, ha nem kell találkoznom senkivel.
2021. febr. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
84%
Kifejezetten csúnyácska vagyok, de általános iskola óta senki sem gúnyolódott rajtam a külsőm miatt. Érdekes környezetben élhettek, ha felnőttként sem boldogultok.
2021. febr. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan ronda vagyok, hogy még olyat nem láttál. Nő vagyok, mát középkorú. Hála istennek, nincs sok sorstársam.Az arcom ronda, alakom, viseletem rendben lenne. Szüleim, minthogy ők nem voltak rondák, ki nem állhattak, röstelltek engem.Iskolában sokat bántottak. Mióta felnőttem, kialakult bennem egyfajta agresszivitás. Azt mondtam magamban, többé nem gúnyosan senki, mert így meg úgy. Ronda vagyok, na és? Ember vagyok ugyanolyan jogokkal, mint bárki más. Ha valaki be mert volna szólni, nekimentem volna. Erre nem volt szükség .Azóta soha senki nem mert beszólni, vagy nem akart. Nem kell meghunyászkodni, hanem úgy kell velük beszélni, mintha átlagos ember lennél.Arra azonban mégis jó volt a dolog, hogy részvétet érző, megértő vagyok mindenki iránt.
2021. febr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

4


Sajnos igen, deformitások, bár nem extrémek de észrevehető ha jobban megfigyeled.

2021. febr. 14. 11:06
 17/22 A kérdező kommentje:

13


Helyes megfigyelés. Csak az eszközeik változtak meg. Ismeretlenül és meg nem érdemelten is tudtodra adják, hogy valami “baj” van veled, hogy egy perce se feledkezhess meg, egy percre se érezd felszabadultan magad. A legnagyobb sértés amit elkövethetsz a szemükben az, hogy jól mered érezni magad. Ilyenkor mindig sietnek lerombolni a hangulatod. Nem a személyiségeddel vagy viselkedéseddel van bajuk, hanem a LÉTEZÉSEDDEL. Ez nagyon súlyos dolog, de a büntető törvény mégsem foglalkozik vele.

2021. febr. 14. 11:17
 18/22 A kérdező kommentje:

15


Sajnos igaz. Suliban egyedül az agresszivitás működött, más szóból nem értettek. Sajnos felnőtt korban is gyakran csak a verbális agresszió, agresszív hanghordozás, kiabálós kiosztás működik, a szép szavakból nem értenek. Igazi gladiátor harc így az életed minden egyes napja!

2021. febr. 14. 11:20
 19/22 A kérdező kommentje:

15


Ja és csak azokat sajnálom akik egyben csúnyák és fizikailag gyengék is, mert nekik még az agresszió sem opció.


Én szerencsére elég magas és erős vagyok a rondaság mellett, hogy ha kiállok magamért akkor egy időre alább hagyjanak az ilyesmikkel.

2021. febr. 14. 11:22
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez a probléma mindenkire igaz, aki kissé/jobban más, mint a többi (méret, bőrszín, vallás, politikai elköteleződés, ...).

Amíg nem vált tetleges vagy verbális agresszióba, addig a belső erkölcsi tartás sokat jelent. Ha túl megy a határon, akkor jogi ügy.

2021. febr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!