Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincs kedvem a barátaimhoz?

Miért nincs kedvem a barátaimhoz?

Figyelt kérdés

Rosszul érzem magam, amiért egyáltalán semmi kedvem a barátaimhoz. Egyszerűen

megvagyok itthon, egyedül. Nem vágyom társaságra. Nem tudom azt mondani, hogy biztos a bezartságtól van, mert előtte is hasonló viselkedésem volt. Sajnos ebben közrejátszott, mikor a legjobb barátnőmmel összevesztünk és többet nem is beszéltünk. Azelőtt minden jó volt, folyton eljárkáltam, találkoztam vele, de másokkal is. Mióta nem tartjuk a kapcsolatot olyan mintha teljesen üres lennék. Szociálisan nulla vagyok jelenleg és nem tudom, hogy miért.


2021. febr. 15. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de ha te sem tudod, akkor mi honnan tudnánk?
2021. febr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy szimplán introvertált személyiség vagy? Velem is ez van, ha muszáj menni valahova, megyek szívesen, jól is érzem magam, de ha nem kell, tökéletesen megvagyok egyedül.

Nemtom lehet nem ugyanaz,attól függ. Azért érzed rosszul magad, mert te elvagy pedig a társadalmi elvárás az lenne hogy társasági életet élj? Vagy azért mert tenyleg szeretnél emberekkel lenni csak nem tudod hogyan kezdd?

Egyébként. Ha tényleg igazan közeli baratok lennétek, vágynál a társaságukra. Lehet nincs akkora összhang mégsem. Azért ne add fel, találkozhatsz még olyanokkal akik megint motiválnak hogy jarkalj ide oda. Most amúgy is otthon ül mindenki, túl sok időnk van gondolkozni az a baj :D

2021. febr. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!