Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jobban kötődöm a barátaimhoz,...

Jobban kötődöm a barátaimhoz, mint ők hozzám? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem bízok abban, hogy kapok értelmes választ. De sokszor van úgy, hogy az van hogy többet teszek a kapcsolatunkba, hanem egyszerűen nem úgy gondolnak a barátságunkra, mintha fontos lenne, hanem mint egy olyan dolog ami nélkül lehetne élni. És persze tudom, hogy valószínűleg lehet is, de amikor nehéz pillanataim vannak és tudatom velük több törődést igényelnék. Ennyi.
2017. júl. 20. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
átérzem.
2017. júl. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Megoldást sajnos nem tudok rá, de legalább tudatom veled, hogy sajnos nem vagy egyedül.

Sokszor szóról-szóra ugyanezt érzem, amit leírtál :/

2017. júl. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Én is átérzem. Azt hiszem, hogy rosszul választjuk meg a barátainkat, illetve valahol erre szükségünk van, hogy fejlődjünk. Biztosan akadna olyan ember, aki meg ugyanezt mondaná rólunk, csak azzal meg mi nem állunk szóba. Valami miatt kell az ilyen személyiség, velük lehetünk teljesek, ezért kötődünk. Valami hiányzik belőlünk.
2017. júl. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is átérzem amit az elöttemszólók és amit irtál, sajnod én sem tudom miért van ez, hogy jobban kötödök a barátaimhot mint ők hozzám.
2017. júl. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!