Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincs kedvem a barátaimhoz!...

Nincs kedvem a barátaimhoz! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Illetve, egy - két barátomhoz nincs kedvem. Unom őket, idegesítenek, mostanában teljesen másképp vélekedünk bizonyos dolgokról. Vannak más barátaim, velük nincsenek ilyen problémáim.

2013. júl. 6. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem attól barát a barát,hogy bizonyos kérdésekben másképp vélekedik. De gyerek vagy még.:-)
2013. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok mostanában... Változnak az emberek, a barátok jönnek mennek, meg amit az 1. válaszoló is mondott. Nem muszáj mindenben egyet érteni.
2013. júl. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok már gyerek és tudom, hogy nem azért. De sokszor próbálják meg rám erőltetni az ő véleményüket.
2013. júl. 7. 10:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen. Mondd rá, hogy oké, van bent valami. Te meg azt gondolsz, amit akarsz. Engem is volt, hogy kiszorított a társaság ezért egy kicsit, de ha tényleg a barátaid, akkor ők sem fogják felfújni a dolgot. Meg biztosan fogsz olyanokat is találni, akik hasonlóan gondolkodnak, mint te.
2013. júl. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is így vagyok néhány barátommal. Én mindig kitalálok valamit, hogy miért nem tudok velük lenni. Ez csak rövid távon jó, hosszú távon nem ajánlott. Szerintem ülj le velük és beszéljétek meg a dolgokat. Én is ezt fogom tenni.
2013. júl. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!