Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azért jelölt be mert szimpi...

Azért jelölt be mert szimpi vagyok neki?

Figyelt kérdés
Idén vagyok gólya, van egy felsőbb évfolyamos srác, aki valami iszonyatosan aranyos.Ő az egyik mentor nekünk golyaknak, meg csak zoomon "találkoztam" vele, de annyira joarcnak tűnik. Nagyon meglepodtem amikor bejelolt Facebookon, mert nincs sok ismerőse, és gólyák közul szerintem akik az ismerősei azok kb mind bejeloltek öt (onnan gondolom mert ezeknek a golyaknak minden mentor az ismerősük). Annyira szeretnék vele jóban lenni, ezek alapján lehet ő is szimpatikusnak gondol? (amugy ne kombináljatok, nem akarok tőle semmi "olyasmit", van barátom, ő meg simán lehet hogy meleg mert annyira cuki)
2021. febr. 17. 10:37
 1/3 anonim válasza:
89%
Szerintem ha bejelölt és tényleg kevés ismerőse van, akkor valószínűleg szimpi vagy neki:)
2021. febr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
CSak baszni akar lool naiv
2021. márc. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért érdemes mindenképp rákérdezni, hogy miért jelölt be, ha olyan kis ártalmatlannak tünik, ha meg nem akkor meg tiltod. Ennyi, nem kell ezen annyit agyalni.
2021. júl. 5. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!