Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátság megszakítása ezért?

Barátság megszakítása ezért?

Figyelt kérdés

3 évvel ezelőtt egy koncerten találkoztam ezzel a cseh lánnyal, nagyon jó viszonyba lettünk és azóta is gyakran beszélünk, fel szoktuk egymást hívni skype-on. El volt tervezve, hogy múlt évben tavasszal ki is megyek hozzá, csak a covid közbeszólt. Viszont tegnap olyasmit osztott meg velem, ami miatt nagyon megdöbbentem. Arra kért, hogy mostantól a he/him névmásokat használjam neki és Adrian-nak szólítsam, mert nem szereti, ha nőként kezelik és így érzi magát szabadnak. Számomra ez szörnyen kellemetlen, nem akarom őt sem megbántani, de meg van a véleményem erről az egészről.

Mit tudnék csinálni?


2021. febr. 18. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Kamu....
2021. febr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Jobban dolgozd ki legközelebb a trollkamu k3rdésedet! 😂😂😂
2021. febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Szakítsd meg a kapcsolatot, sokkal jobban jár egy ilyen korlátolt "barát" nélkül.
2021. febr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Neked mégis mi a"szörnyen kellemetlen" ebben?
2021. febr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, az agybaj az nagy baj....
2021. febr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk mostantól he-ként kezeled és adriánnak szílítod. Mivel a barátod, és erre kért. Mit vársz, mit mondjunk?
2021. febr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
21%

Nem tudom miért kell egyből kamunak mondani, nekem két netes külföldi ismerősöm is kérte ezt régebben, más országokban kicsivel lazábban kezelik a gender témát mint itthon.

Mindkettőnek elmondtam, hogy ezzel nem értek egyet, az egyik idővel kinőtte, a másik emiatt megszakította a barátságot.

Ilyenek ezek az ideológiák. :P

2021. febr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!