Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak ki akart használni vagy...

Csak ki akart használni vagy én értettem félre?

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt megismertem egy fiút, akivel kifejezetten jóba lettünk rövid idő alatt.Én csak barátként tekintettem rá, mert párkapcsolatban élek amiben tényleg boldog vagyok. Ezt természetesen neki is elmondtam már a legelején és azt mondta, hogy neki ezzel semmi problémája nincsen és úgysem akar most kapcsolatot. Az elején jól alakult minden, végre örültem, hogy van egy olyan barátom akivel bármiről beszélhetek és nem hal el a beszélgetés a második mondatnál. DE aztán elkezdett furán viselkedni és szinte minden nap összevesztünk valamin, ami általában az volt, hogy nem akartam neki küldeni képeket. Ezek a képek természetesen nem csak sima képek voltak, hanem fehérneműs stb. Nem akarta megérteni, hogy nem csak azért nem kap ilyeneket mert barátom van (azért természetesen ez volt a legnagyobb ok), hanem elvből sem küldenék neki. Erre a barátomat kezdte el támadni, hogy csak hétvégi program vagyok neki és hogy nem is szeret. Aztán közölte, hogy fontos vagyok neki és nem akar elveszíteni, de ez így nem megy neki, mert neki nagyon fontos az is, hogy képeket kapjon. 1 teljes hétre eltűnt, de most megint felbukkant, mert elméletileg hiányzom neki. Mikor nem volt rajta a kangörcs, akkor nagyon szerettem vele beszélgetni és vele lenni, de máskor pedig szinte elviselhetetlen volt.


Szerintetek is csak ki akart használni ugye? És nem kéne megint beszélnem vele?!


2021. febr. 21. 17:40
1 2
 1/13 anonim válasza:
74%

Mind többet akarunk sima "barátságnál"

26 F

2021. febr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
En a helyedben már nem beszélnék vele, az tuti.Miért is kellene neked fehérnemüs képeket küldened,élvezkedni akar rajta vagy mit szeretne?!
2021. febr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Én ezt értem, de miért nem lehet elfogadni a nemleges választ?

2. válaszoló: Igen én is így látom, de azért külső véleményekre is kíváncsi voltam.

2021. febr. 21. 17:51
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon érdekesen értelmezi a barátság fogalmát.

Ő sose akart a barátod lenni valószínűleg, engedd el a tagot. Még az is lehet, hogy a képeiddel akart zsarolni, vagy a neten valamit csinálni vele, sose tudhatod.

2021. febr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, a zsarolás is megfordult a fejemben. De akkor nem én reagáltam túl a dolgokat. Köszönöm!:)
2021. febr. 21. 17:56
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hagyd. Ennél csak normálisabb barátokat találhatsz.
2021. febr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez tény, de azért kicsit bánt és a normális énje hiányzik is. De akkor jobb lesz ha tényleg hagyom
2021. febr. 21. 17:58
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Erre a barátomat kezdte el támadni, hogy csak hétvégi program vagyok neki és hogy nem is szeret.


Ez legyen amúgy nagyobb intőjel, mint az, hogy a képeket akarta, nagyon szét akart ugrasztani titeket. Szóval a normális énje se ő volt valójában, hanem egy kép amiben megbízhatsz.

Sajnálom, nehéz elveszteni valakit, akiről azt hitted jó barátod, de legalább időben történt meg a dolog.

2021. febr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
ez valami online "barátság"...???
2021. febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Többet szóba se állj vele.Ez egy sz@rkavaró
2021. febr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!