Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak ki akart használni vagy...

Csak ki akart használni vagy én értettem félre?

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt megismertem egy fiút, akivel kifejezetten jóba lettünk rövid idő alatt.Én csak barátként tekintettem rá, mert párkapcsolatban élek amiben tényleg boldog vagyok. Ezt természetesen neki is elmondtam már a legelején és azt mondta, hogy neki ezzel semmi problémája nincsen és úgysem akar most kapcsolatot. Az elején jól alakult minden, végre örültem, hogy van egy olyan barátom akivel bármiről beszélhetek és nem hal el a beszélgetés a második mondatnál. DE aztán elkezdett furán viselkedni és szinte minden nap összevesztünk valamin, ami általában az volt, hogy nem akartam neki küldeni képeket. Ezek a képek természetesen nem csak sima képek voltak, hanem fehérneműs stb. Nem akarta megérteni, hogy nem csak azért nem kap ilyeneket mert barátom van (azért természetesen ez volt a legnagyobb ok), hanem elvből sem küldenék neki. Erre a barátomat kezdte el támadni, hogy csak hétvégi program vagyok neki és hogy nem is szeret. Aztán közölte, hogy fontos vagyok neki és nem akar elveszíteni, de ez így nem megy neki, mert neki nagyon fontos az is, hogy képeket kapjon. 1 teljes hétre eltűnt, de most megint felbukkant, mert elméletileg hiányzom neki. Mikor nem volt rajta a kangörcs, akkor nagyon szerettem vele beszélgetni és vele lenni, de máskor pedig szinte elviselhetetlen volt.


Szerintetek is csak ki akart használni ugye? És nem kéne megint beszélnem vele?!


2021. febr. 21. 17:40
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Tiltsd le minden lehetséges helyen, az ilyen emberrel teljesen el kell vágni a kapcsolatot.
2021. febr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem online barátság volt, személyesen is ismertük egymást.
2021. febr. 21. 18:21
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez soha nem volt barátság, ez végig arról szólt, hogy előbb-utóbb megkapjon téged. Nem kell mindent föltétlenül elhinni, amit az emberek mondanak, pl. azt se, hogy valaki CSAK barátkozni akar.
2021. febr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!