Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elküldtem a halálba egy...

Elküldtem a halálba egy kislányt, sírt, hogyan kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés

Egész nap hányingerem van meg rosszul vagyok. Pont amikor kicsit délutáni sziesztára akartam ledőlni , akkor jött haza a család és ilyenkor egyből indul itthon az élet. Bekapcsolja kistesóm a messengert a telefonján és egy orosz haverjával beszél este 10-11-ig. Természetesen max hangerőn. A mikrofonja a legrosszabbak között van, amitől az embert az őrületbe kergetik (ehez tudom hasonlítani, csak ennél 100x rosszabb minőségű: https://www.youtube.com/watch?v=J1a0IYkcIX4). Testvérem megtagadja a fülhallgató vagy fejhallgató használatát, miközben beszélnek, szülőnek nincs hatása rá, pedig a szülő is már hány az egésztől. Ajtója pedig nincs, így az egész lakás tőlük zeng.

Angolul beszélnek én meg pont arra megyek a wc felé hányni. Nem sikerült ezért sík idegbe odarohantam és lehurrogtam, hogy "fuck yourself, kill yourself you piece of sh*t, fucking russian trash" elkezdtem üvölteni ezeket. Szegény gyerek még csak 12, elsírta magát és letette. Testvérem sík ideg miattam és ő is sír, hogy lehet megszakítottam a kapcsolatot velük véglegesen, a hónapok óta tartó minden napos beszélgetésüket.

Nagyon sajnálom, nem akartam de már elegem van. Fülrákot kapok már tőlük. Most mit csináljak? Egyszerűen nem érti meg, hogy szörnyen katasztrófa a mikrofonja minősége, venni meg nem akar újat. Viszont tesómnak ez megfelel, pedig nekem minden kisebb hang, ami onnan jön, az idegeimen és a gyomromon táncolt már. Egyszerűen nincs kompromisszum.



2021. febr. 24. 17:33
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ironikus, pont ma volt orvosnál. Az iskola küldte be a súlya miatt. De semmi, az orvos szerint semmi baj nincs, hogy 80+ kilós 11 évesen. Csak fogjuk egy kis diétára és ennyi...
2021. febr. 24. 17:58
 12/18 anonim ***** válasza:
96%

Mikrofonból nem jön hang. Abba beszél az ember.

Ha tényleg te vagy atz, Martin, akkor nem értem, hogy miért nem költöztél még el otthonról. Ha jól számolom, már bőven nagykorú vagy, lehet továbblépni.

2021. febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
92%
Figyusz. Az az ember, aki rosszul van es hany, felmentest kap jo modorbol.
2021. febr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
#12 Miből? Munkából, tudom, de jelenleg egyetemen vagyok. Szeretnék egy diplomával elindulni abba a különköltözésbe. Sajnos egyetem mellett nem mindenki képes dolgozni, sőt csak nagyon kevés, sajnos nekem nincs végtelen energiám. Otthagyni 6. félévben meg már értelmetlen.
2021. febr. 24. 18:30
 15/18 anonim ***** válasza:
92%
OK, értem. Kifogás mindig van. Csak akkor nem kell panaszkodni. Sokszor, sokan adtak már tanácsot, próbáltak/próbáltunk segíteni neked, de te minden lehetőségre találtál valami kifogást. Segíteni csak annak lehet, aki hagyja.
2021. febr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
41%
Szánalmas vagy kérdező. Ne kérj bocsánatot, semmit nem érne a te szádból.
2021. febr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kolesz??? Haver, szoba bérlés?
2021. febr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
68%

A kérdezővel van a baj, ha annyit nem képes elviselni, hogy a testvére beszélget egy ismerősével.

El lehet költözni otthonról, ha nem tetszik.

Akinek meg ordibálni van ereje, az nincs rosszul. Pont.

2021. febr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!