Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akiket vallásos szülők nevelte...

Akiket vallásos szülők neveltek és tiszta lelkűek, jól neveltek azokat a személyeket a legtöbb helyen nem tudják elviselni?

Figyelt kérdés
2021. febr. 25. 13:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
Igen, mert az olyan viselkedés nem emberi.
2021. febr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én olyanról még nem hallottam, hogy valakit azért nem tudnak elviselni, mert jól nevelt. És nem csak vallásos neveléssel lehet valaki tiszta lelkű. azt nem lehet elviselni, amikor valaki állandóan meg akar téríteni.
2021. febr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Általában alszentek az ilyen emberek és idegesítőek.
2021. febr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

ismerek felekezetbe tartozó embereket, akik nagyon illedelmesek, kedvesek, udvariasak és hát ja így a "jó ember" kifejezés definíciói is lehetnének, de nem elviselhetetlenek, mert nem ez az elsődleges tulajdonságuk hogy vallásosak és ettől ők mennyire speciálisak és jobbak nálam.

a te fajtáddal az a baj, hogy kinyitottad a bibliát, ettől hirtelen nagyon jó ember lettél, és ezt folyamatosan mindenki orra alá dörgölöd.

2021. febr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

1


És akkor legyünk mind állatok?


Legyünk ösztönlények mind? Szedjük szét egymást?


Az mitől jobb?

2021. febr. 25. 14:39
 6/18 anonim ***** válasza:

5

Főemlősök vagyunk, ezen belül emberfélék. Attól, hogy fejlettek vagyunk, még az állatokhoz tartozunk, bármennyire is nehéz ezt elfogadni.


'You can take the human out of the stone age, but not the stone age out of the human.' Vagy valami ilyesmi.

2021. febr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

6


Szánalmasak az ilyen emberek.


Szabad akaratuk van és mégis mentegetőznek azzal, hogy állatok. Csak ne kelljen felelősséget vállalni a szemétkedésekért. Nagyon szánalmas.


Öntudatod van, szabad akaratod. Nem keresgetsz kifogást. Légy ember! Légy jó!

2021. febr. 25. 14:45
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem mentegetőztem, hanem egy tényt közöltem. Mit értesz szabad akarat alatt? Egy állatnak nincs szabad akarata? Ezt a témát is megcáfolnám, de úgy sem fognád fel, ha ennyire morálfetisiszta vagy.
2021. febr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

8


Nincs morálfetisizmus. Hogy lehetne fétis valami ami egyértelműen a legjobb?

2021. febr. 25. 15:35
 10/18 anonim ***** válasza:
Most miről is van szó? Mi a legjobb? Csak nem a morál?
2021. febr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!