Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol találok olyan huszonévesek...

Hol találok olyan huszonéveseket, akikkel/akivel, egymást megismerve kimennénk az USA-ba nyáron dolgozni?

Figyelt kérdés
Már ha engedi a vírushelyzet. Egyébként 28 éves budapesti férfi vagyok. Minden tapasztalat és tanács érdekel.

2021. febr. 25. 20:30
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Mivel nem dolgozni voltam kint, nem sokat tudok róla. Ezért is tettem fel a kérdést.

Egyébként mindenkinek más életmód jön be. És ha nekem megéri "feketén" bedolgozni a rokonoknak? Vagy eltűnni egy hippi közösségben? Biztosan ők is mind teljesen legális státuszú, amerikai állampolgárok. :D

2021. febr. 26. 16:49
 12/21 anonim ***** válasza:
47%

11

Igen, mert senki sem költözik USA-be azért, hogy hippik legyenek. :D

2021. febr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
42%

Aha... nem voltál az usában, de voltál floridában... 🤣


Szólj már Bidennek, h FL nem hozzá tartozik...🤣🤣🤣

2021. febr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
31%
11. Sztem te feleannyi idős vagy mint aminek állítod magad! Láttál pár amcsi filmet és azok alapján képzeled el az usat...😎
2021. febr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
62%

13

És hol említette a kérdező, hogy nem volt még USA-ben?

2021. febr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
42%
Utolsó... a #9-ben!
2021. febr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
67%

16

Szerintem probald meg ertelmezni a mondatot.

2021. febr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
És köszönöm! :D Íme a fényes példája annak, amikor valaki még az értelmet is félretéve csak habzó szájjal rosszindulatú akar lenni. Miközben egy három szavas mondat értelmezési is nehézséget jelent a számára. :D
2021. febr. 26. 17:05
 19/21 anonim válasza:

Abszolút nem értem miért ilyen rosszindulatú mindenki, a kérdező nem írt semmi konkrétat, csak hogy nyáron kinn dolgozni. Ez lehet akármi, akár Camp Leaders-szel is ki lehet jutni, nem túl bonyolult, bátyám is volt már ilyen úton és hatalmas élmény az egész. Tény, hogy nem a pénzkeresésről szól, de izgalmas.


Ha ilyesmiben gondolkozol, szerintem biztos vagyok benne, hogy erre vannak csoportok pl. Facebookon, de ha esetleg félreértettem valamit, akkor bocsi. :D

2021. márc. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm utolsó! :) Pont ilyen jellegű dologra gondoltam. :) Mesélsz erről a Camp Leaders lehetőségről?
2021. márc. 2. 22:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!