Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Másnak is tönkrementek a...

Másnak is tönkrementek a barátságai?

Figyelt kérdés

Itt vagyok 23 évesen, barátok nélkül. Ahhoz voltam szokva, hogy mindig vannak barátaim, középiskolából 2 barátságom maradt, de már ők is alig keresnek...

Másnak is leépültek így az évek alatt a barátai vagy csak nekem?


2021. márc. 2. 19:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon lehet manapság barátkozni, azt tapasztalom, hogy senki nem veszi komolyan. 10 éve úgy beszélgettem egy idegennel 2 napig, hogy egymás nevét se tudtuk (aztán elmondtuk végül), ma már a legjelentéktelenebb dolgokon fennakadnak. De az a legjobb, hogy bemutatkozok és ott meg is áll az egész. Nem tudom mi van a világgal, de ez így nagyon nem jó.
2021. márc. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
46%
Hát nekem is eléggé leépültek, de nekem nem is hiányoznak. Van egy pár kaland ami nagyon jó volt, de az mind bedrogozva. :D szóval erről ennyit.
2021. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
11-es én is ezt tapasztalom, meg, hogy annyiban maradnak a beszélgetések és utána senki nem keresi a másikat...
2021. márc. 2. 20:28
 14/15 anonim válasza:
Jegyezd meg jól:Az igaz barátság soha SOHA nem múlik el.Az igaz barátság olyan mint a kőszikla,a szél nem fújja el.Még ha harag van köztetek,akkor is barátok vagytok.Olvasd el:Márai Sándor-A gyertyák csonkig égnek.A könyvben egy ilyen témát boncolgat.A gyenge,hamis vagy nem kétoldalú barátságok idővel kikopnak,és ez így van rendjén.Egyébként én is azt tanácsolom hogy keress.Nem lehet várni hogy az ölébe pottyanjon egy ember,aki tökéletesen megfelel barátodnak.
2021. márc. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Ez mind szèp és jó, de egyre inkább azt látom hogy nincs igaz baràtság😀

Másoktól is hallottam már ilyen tapasztalatokat és elég gyakori mostanság ez a jelensèg.....

2021. márc. 3. 11:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!