Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak nekem esik ilyen rosszul ez?

Csak nekem esik ilyen rosszul ez?

Figyelt kérdés
Minden barátnőm vagy férjhez ment vagy eljegyezték vagy kapcsolatban van, próbálom megérteni őket, nekik a pasi/férj az első, viszont néha nagyon rosszul tud esni, hogy rám már alig van idejük, sokszor próbálom hívni őket, de már nagyon ritka az mikor ráérnek, én vagyok túl tapadós? Hagyjam őket? Rosszul esik, fordított esetben én szánnák rájuk időt.

#barátnőkkapcsolatban
2021. márc. 3. 13:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
83%

"az embernek arra van ideje, amire szakít, nem?"

Ezt én soha nem értettem. :D

Reggeltől délutánig dolgozok, mert kell a szükségletkiegészítéshez. Utána gondoskodok a munkán kívüli tennivalóimról, hogy kulturált körülmények között élhessek. Éjjel pedig alszok, mert biológiai szükséglet. Ezek között jó ha van egy kevés szabadidő, amit lehet hogy szívesen fordítana az ember a párjára, ha már őt választotta élete társának. (És akkor még nem soroltam fel a sportot, bevásárlást, gyermeket, állattartást, kerti munkát, utazást, stb.)

A munkáról (megélhetésről), a kulturált élettérről, vagy a párkapcsolatról kellene inkább lemondani vajon, hogy legyen idő a haverokkal lógni napi szinten? :D

Arra van idő, amire az ember szakít... igen, szerencsés esetben napi pár órácskán keresztül, és erre a pár órácskára állnak sorban a partnerek, barátok, családtagok, kisállatok és a személyes hobbik.

2021. márc. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Huuuh itt nagyon sokféle válasz született. Érdekes volt ezeket elolvasni, és látni milyen más mentalitásúak az emberek.

Én saját példát tudok felhozni: 4 éve komoly párkapcsolatom van, ennek ellenére ápoltam a barátságot (akivel lehetett) még a kapcsolatom elején volt egy barátnőm akivel átlag 1x-2x találkoztunk. Akár beülni valahova, akár együtt bulizni. Heente felhívott egy órára. Na, képzeld el kérdező, hogy mikor kb 2 éve voltam kapcsolatban voltam neki is lett párja. Azóta szó szerint leszar... Lett házuk, gyerekük..nincs igénye RÁM.. Holott én előtte is kapcsolatban voltam, és mégis gondoltam rá.


Másik oldalról egy másik sztori.

Van egyetemről 4-5 ,,barátnőm" van köztük szingli is és anyuka is... Egyetem alatt jóba voltunk, utána is valamennyire tartottuk a kapcsolatot. Viszont engem kihagynak. Ha van egy szülinap még babával is elmennek. Engem nem hívak. Nem tudom miért. Pedig elfoglalt vagyok én is, dolgozok, házimunka, párom DE nagyon szívesen barátkoznék is, viszont ahogy látod ők engem nem hívnak. Nagyon fáj, de legalább látom h ők nem igaz barátok számomra.

25 L

2021. márc. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!