Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem kéne, hogy rosszul essen...

Nem kéne, hogy rosszul essen nekem ez a dolog, én akarnék ráakaszkodni a barátnőmre? 18 karikás téma!

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm (22 éves, én is) életében úgy alakult, hogy még szűz maradt, valahogy nem úgy jött ki a lépés, barátja sem volt.


Most úgy néz ki, összejött egy sráccal, akivel január óta randizgatott. Eddig csak találkozgattak, ma volt az első alkalom, hogy ott aludt a srácnál (meg úgy eleve is, hogy egy férfinál aludt). Tegnap küldött fotót magáról, hogy milyen felsőben megy át hozzá, és hát, elég durván szexi, kivágott volt, mondtam neki, hogy ne csodálkozzon, ha a srác rá fog nyomulni. Mondta, hogy ez is a célja (nem részletezte, hogy konkrétan szex, vagy csak petting).


Mi elég szoros barátnők vagyunk, kb mindent megbeszélünk egymással, ilyen teljesen apróságokat is. Most az elmúlt napjaim csak arról szóltak, hogy állandóan hívogatott meg irkált ez a barátnőm, hogy tanácsot kérjen tőlem ilyesmi dolgokban (pl. milyen pizsamát vigyen, hogyan beszélje meg a sráccal, hogy horkol, szerintem korai vagy nem korai az, először nőgyógyász vagy elég utána is, meg úgy eleve, hogy izgul, mert első lenne). Én szívesen segítettem neki, de kb minden nap ezzel "fárasztott", hogy mennyire izgul és még sosem volt ilyenben része stb.


Tegnap délután ment át a sráchoz, de út közben is végig írt. Aztán azóta sem híre sem hamva. Nyilván nem azt várom, hogy állandóan irkáljon, ma reggel ráírtam, hogy mizu és végül volt-e valami, de azóta nem válaszolt. Utána írtam neki később egy másik üzenetet (teljesen más témában, egy egyetemi beadandó kapcsán egy infót) és akkor írta, hogy majd este(!) ír. Nekem ez rosszul esik, mert én értem, hogy nagy a szerelem meg minden, de ha már napokig traktált engem azzal, hogy mennyire izgul és én itt voltam neki, legalább 2 mondatot írhatna (akár wc-n ülve pisilés közben, vagy amíg a srác zuhanyzik stb), hogy mi történt. Mert azért ez minden lány életében nagy dolog, ráadásul a nagymamája előtt (aki vélük él) én voltam az alibi, hogy hozzám jön át.


Lehet én már vén róka vagyok, nekem van egy 3 éves kapcsolatom, de ha a pasimnál vagyok.Nyilván ha egy random ismerős lenne, nem zavarna, csak amikor napokig ez a téma és erről beszélünk, azért 2 mondatot elvártam volna, hogy írjon... fordított esetben ő is elvárná, ismerem őt. Ha van valami, amit mesélek neki, ami nagyobb dolog, ő is már írogat, hogy na, na, meséljek.



2021. febr. 18. 12:19
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*végén lemaradt a mondat fele: ...de ha a pasimnál vagyok, az nem azt jelenti, hogy megszakad a külvilággal a kapcsolatiom
2021. febr. 18. 12:21
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem masszívan túlreagálod. A legelső ilyen tapasztalata, hadd élje már meg szerencsétlen anélkül, hogy real time be kelljen számolnia a történtekről, hagyd most egy kicsit békén. Ha már a barátjának gondolod magad akkor ALAP, hogy nem türelmetlenkedsz egy ilyen esetben.
2021. febr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Így visszaolvasva a saját kérdésemet, lehet nincs igazam és én reagálom túl
2021. febr. 18. 12:27
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Igen te vagy a kretén :D pontosabban nem vagy az, lehet ez nehéz, de ez ilyen. Most kicsit az a jó, ha hagysz neki annyi teret ami épp neki kell. Élete eddig egyik legfontosabb történésében van. És lehet ez akár még hónapokig így marad, hogy tök beszippantja ez. Örülj neki, hogy ez történik vele és bíz benne, hogy jelentkezik amikor ki tud látni épp kicsit a ködből :D
2021. febr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy igen, én is úgy gondolom, hogy elvárható lett volna legalább annyit írni, hogy jó/rossz volt a dolog, este megbeszéljük. Egyébként meg nem tudom, hogy mi történhetett vele, lehet, hogy annak van köze ahhoz, hogy nem ír. Egyszer én is hasonló módon türelmetlen voltam, amikor egy barátnőm nem válaszolt hosszú időn keresztül. Utóbb meg küldte a képet, hogy autós balesete volt.
2021. febr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kicsit túlreagálod, hiszen nem arról van szó, hogy nem akar innentől beszélni veled, mert lett egy barátja, csak annyit írt, hogy majd este számol be a történtekről. Gondolom részletesebben akarja elmondani, nem csak 2 mondattal letudni és azért vár addig, amíg tényleg ráér. Nem egy hétig várat, csak egyetlen napról van szó, így nem gondolom, hogy ezzel probléma lenne.
2021. febr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#4 vagyok még. de nincs azzal semmi baj, hogy hiányzik a barátnőd. sőt ez szépnis. csak ez tényleg ilyen. nincs semmi baj.
2021. febr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igazatok van. Valószínűleg én vagyok most valamiért érzékenyebb.


Bár este pedig én nem fogok ráérni vele hosszabban beszélni, de ez részletkérdés :D

2021. febr. 18. 12:37
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Él, nem történt vele semmi katasztrófa, hiszen reagált, hogy "majd este ír", akkor lehetnél kicsit megértőbb is!

Ne irkálj rá, ne zaklasd, ne faggasd, ha tényleg a barátja vagy!... a kíváncsiságodat majd kielégíti este!

2021. febr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Lehet egyébként ez azért is zavar, mert kb 1-2 havonta egymásnál szoktunk aludni ezzel a barátnőmmel, és akkor állandóan nyomkodja a telefonját és chatel másokkal. Volt, hogy egyszer már mondtam is neki, hogy most ezért jött át vagy azért, hogy velem töltse ezt az estét? Kicsit zavaró volt, hogy beszélgetés közben chatelt és közben mondta, hogy "figyelek azért közben". Mondtam, hogy nem, intézze el, amit akar, majd utána folytatjuk a beszélgetést. Én sem vagyok híve ennek, hogy teljesen el kéne zárnunk magunktól a külvilágot, de nála kifejezetten zavaró, hogy állandóan pittyeg a telefonja, állandóan rá kell néznie, vagy vissza is írnia, mert "jaj, ez fontos". És fordított esetben pedig nekem 1 fél mondatot sem ír.


Lehet én vagyok nagyon elavult gondolkodású, de néha a francba kívánnám az egész technológiát meg az okostelefonokat.

2021. febr. 18. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!