Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miét tünt el az életemből...

Reina de Corazones kérdése:

Miét tünt el az életemből szerintetek és miért nem válaszolt rá mikor megkérdeztem?

Figyelt kérdés
Volt egy pasi akivel nagyon jól elvoltunk,olyasmiket is mesélt nekem amit szerintem nem mesél/t el sok embernek legutobbi találkozásunkor.Picit összezavarodott is aznap.Ahogy rám nézett(aznap epp a kis boltban voltunk ahol dolgozott akkor)a vevővel vicelodott es mindhárman nevettünk,a sokáig egymást nézés búcsuzáskor sokat igért de nem lett semmi.Közben megint szó nélkül kilépett az életemből es mikor rákerdeztem tehetek-e valamit hogy a régi szerint legyen azt válaszolta:Nehezen.Nem irta konkrét miért.Hiányzik mig mindig.Mikor szerencsétlensége volt halálra agódtam magam es sirtam is mert féltem netán meghal vagy ilyesmi.Am Ikrek a horoszkóban a fiú,én bika.Ötlet mi lehetett az ok hogy nem akar már barátkotni velem?

2021. márc. 10. 09:09
 1/7 anonim válasza:
100%
Őszintén? Nekem sajnos volt egy olyan kapcsolatom, igazából nem is lehet kapcsolatnak nevezni.. Jól elvoltunk, tényleg.. Mondta hogy szeret, és hogy fontos vagyok neki, mikor lehetett akkor mindig eljött hogy találkozzunk, és egyszer csak nem írt vissza.. 1-2 hét múlva kaptam választ, hogy ő nagyon sajnálja és nem így tervezte, és hogy én sokkal jobbat érdemlek. Elvileg az a baja, hogy mikor elkezd komolyabban érezni akkor megfutamodik, és visszalép. Nem lehet hogy nálatok is hasonló a helyzet?
2021. márc. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges hogy többet kezdett érezni mint akart és ez nem tetszett neki. Az érzelmeket pedig nem lehet eltüntetni. Ha ő maga nem mondta el mi is csak találgatni tudunk.
2021. márc. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki lelkileg rendben van az nem futamodik meg, ha nincs egyéb oka, pl párkapcsolat az egyik fél részéről.

Ráadásul úgy veztem ki az írásodból, hogy nem is ez az első hasonló eset vele. Magához édesget az őszinteségével, nagyon jóban vagytok majd ellök egy képtelen/titokzatos/bizarr dolog miatt... Elég nárcisztikusnak tűnik. Tapasztalatból írom. Aki szeret (szerinted barátságból, szerintem meg könnyen manipulálhat téged), nem játszik az érzelmeiddel, nem hagy kétségek között... Hidd el, fog keresni. De akkor inkább menekülj, amig lehet, mert csak kihasznál

2021. márc. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Könnyen meglehet.Egyszer még jó régen 2015-ben szerintem én toltam el mert akkor tetszett nekem egy srác/fiú sőt megvoltam győződve,hogy szeretem,és mikor az illetővel akiröl irtam a kérdésem megkérdeztük egymást hogy megy a szerelem az után a kontaktus leállt.Nem csak a netröl tünt el hanem a mobil számot is megváltoztatta.Én meg sirtam rengetegszer mert hiányzott.2018-ban mikor legutóbb találkoztunk nem emlitettem más srácot ő sem más lányt de semmi se történt köztünk.Ami még történt az,hogy nézegette a story-aim a neten,meg múlt évben amikor koncerten voltam megirtam neki,hogy 2 dalról eszembe jutott-Kako mi nedostajes(Hogy hiányzol) meg a Nocas mi je srce ranjeno(Ma éjjel a szivem sebesült).Másnap láttam,hogy ő alig pár lépésnyire volt az épülettöl ahol volt a koncert kb olyan időben mikor végződött.Sajnos kitolt velem a sors mert másfele mentem haza(ha tudtam volna találkozhattunk volna).
2021. márc. 10. 10:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok jó tanácsadó, nem tudom a probléma okát. :/
2021. márc. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szóval 6 éve belemagyarázol valamibe valamit, ami nincs.

Jó ez neked?

2021. márc. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És még amit elfelejtettem megemliteni,hogy aznap elmesélt nekem két dolgot is ami vele történt amit nem hiszem,hogy mindenkinek akit ismer elmesél/t.
2021. márc. 18. 09:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!