Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Eltoltam egy barátságot,...

Eltoltam egy barátságot, vhogyan helyre lehet hozni?

Figyelt kérdés

Azt nem írnám le mivel, de volt egy lány barátom akit nagyon kedveltem, eltoltam vmit, ezèrt megírtam Neki Facebookon, hogy nem fogom többet zaklatni majd letiltottam...


Nagyon nagyon hiányzik, vhogyan helyre lehet ezt hozni? :'(


26/F



2021. márc. 11. 13:21
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

20...


Sajnos volt olyan, hogy munkahelyen próbáltam barátkozni meg felköszöntöttem vkit a szüli napján ès azt kaptam vissza, hogy takarodjak meg hogy èn mindenkire nyomulok...


Jó okom van rá, hogy fèljek :'(

2021. márc. 11. 13:50
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Értem én de azt írtad hogy jól kijöttetek ezzel a lánnyal csak te megszakítottad vele a kapcsolatot.Azzal hogy próbálsz vele beszélni nem követsz el semmi rosszat.Ha elutasít akkor így jártál de legalább tudod hogy mi van mert így se jó hogy bizonytalankodsz és agyalsz azon hogy mi lett volna ha és a többi
2021. márc. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge kifogás. Amíg a lány egyetlen szóval se mondta, hogy hagyd békén, addig nem volt okod félni. Ha tanultál volna az esetből akkor világos lenne, mi a különbség a mostani viselkedésed között és aközött, hogy békén hagysz valakit amikor erre kér.
2021. márc. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

22-23...


Az előző esetekben se lettem egyszer se megkérve, hogy hagyjam Őket békén, hanem legtöbb esetben pletyka útján halottam vissza, hogy zaklatom Őket, nyomulok...


Ez esetben nem szeretném azt, hogy egyszer csak vissza halljak ilyesmit... :(

2021. márc. 11. 14:05
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne keresd meg a csajt.Nem lehet mást mondani erre🤷‍♀️🤷‍♀️

Én írtam vagy 3-szor hogy mit csinálj de ha nem hát nem.

Te döntöd el,te dolgod🤔🤔

2021. márc. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Amúgy mikor megszakítottam Vele a kapcsolatot, akkor csak egy like jelet küldött vissza, gondolom lexarja...


Ez el is mondja, hogy nem lenne már érdemes újra keresni... :(

2021. márc. 12. 12:13
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem érdemes, hiszen egy ilyen húzás után már akkor se kedvel ha korábban szívesen beszélt veled. Simán elvágtál minden baráti szálat. Ha ilyen szinten képtelen vagy normálisan viselkedni társas helyzetben akkor lehet nem kéne erőltetni a lányokkal való barátkozást.
2021. márc. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!