Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg egyszerűen tudat...

Tényleg egyszerűen tudat alatt, pszichológiaiag azok az emberek érdekesebbek, akik megközelíthetetlennek tűnnek?

Figyelt kérdés
2021. márc. 16. 07:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor, ha az a célod, hogy megközelítsd, mert az agy általánosságban nem akarja elfogadni azt, hogy veszített. Márpedig ha van egy ember, aki megközelíthetetlennek tűnik, de te meg akarod közelíteni, és nem sikerül, az egy kudarc jellegű dolog.

Engem sosem akartak megközelíteni, ezáltal ez az effektus nem érvényesült :D

2021. márc. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem feltétlenül. Gondolom a zárkózott emberek túlnyomó többsége nem lesz csak azért érdekesebb számodra, mert megközelíthetetlennek tűnnek.


Ha alapból érdekel valaki, akkor lehet, hogy jobban érdekel ha megközelíthetetlennek tűnik, mintha nyitott lenne, de ezzel meg nagyon sokan úgy vannak, hogy nem fognak olyan busz után szaladni, ami nem veszi fel őket.

2021. márc. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én például sokkal jobban vonzódtam a megközelíthetetlen nőkhöz, aztán, amikor lett egy ilyen barátnőm, rájöttem, hogy mégsem az igazi, és miután szakítottunk, újra vonzóvá vált. Pedig előtte tisztán éreztem, hogy nekem nem ez kell. Szóval igen, ez az esetek többségében így van :D
2021. márc. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én viszont azt tapasztalom, hogy sokkal érdekesebb vagyok a külvilág számára azóta, mióta nem foglalkozok velük.
2021. márc. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég jellemző dolog ez. Még tiniként volt, hogy nem volt kedvem beszélgetni és ismerkedni. Aztán szépen rájöttem, hogyha ezt csinálom, egyre titokzatosabban, akkor sokkal több jelentkező lesz rám. Szóval, azért van alapja a dolognak...
2021. márc. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van, akinek igen, van, akinek nem.
2021. márc. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!