Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem válaszol?

Miért nem válaszol?

Figyelt kérdés
Van egy lány (én is lány vagyok és itt kizárólag barátságrol van szo) akivel diákmunkan nagyon nagyon jóban lettünk, tökre megorultem mert azt éreztem hogy egy hullámhosszon vagyunk. Ez volt ősszel, akkor meg abban a városban voltam ahol az egyetemem van, utána meg többször taliztunk/buliztunk együtt... December óta itthon vagyok, eszembe jutott, és rairtam hogy mizu vele, ez volt 3 napja, azóta nem válaszol :( Nem értem mért engem nem szoktak így kioffolni az emberek... 20L
2021. febr. 14. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem volt még ideje válaszolni. Vagy nem emlékszik rád. Vagy nem is látja az üzenetedet.
2021. febr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tuti hogy emlékszik rám :D már felmerült bennem, hogy le akar rázni. Amit esküszöm nem értek, mert nagyon jól kijottunk, és mindig mondta, hogy mennyire bír meg örül h megismert. Azért lenne fura hogy le akar rázni, mert ha újra lesz egyetem tuti hogy látjuk meg egymást :O
2021. febr. 14. 14:58
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Egyszerű a történet. Nyers leszek, ha fáj, ha nem. Nem kíváncsi rád ennyire mélyen, hogy hosszútávon tartsátok a kapcsolatot.

Jók voltatok egymásnak elütni az időt, kész.


Ha valaki nem vevő erre, akkor nem is szabad erőltetni. Az emberi érzéseket nem lehet másokból kierőltetni, mert csak annál rosszabb lesz. Akármennyire fáj.


Nekem is van néhány ember a régi kolimból pl, akikkel nagyon jóba voltam, minden nap az aulában hülyéskedtünk, buliba jártunk. Tudtunk egymásról sokmindent. Viszont vannak ilyen "barátságok" amik az adott közegre szólnak, attól van meg a varázsa, és amint kiszakadnak ebből a közegből, már egyáltalán nem olyan a dolog.

2021. febr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amugy ha vége lenne az egyetemnek meg értenem is hogy oke ennek a haversagnak vége. De még van belőle, és olyan szívesen buliznek meg vele, és ezek szerint ez nem kölcsönös...
2021. febr. 14. 15:03
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

Olyan is van am, hogy ami van vele, roviden nem lehetne osszegezni, ezert halogatja, vagy egyaltalan nem jo, de nem akar panaszkodni. Akivel regota nem beszeltel, annak nehezebb rovidet irni, es regen a levelirast nem volt ciki halogatni. De egy uzenetet kenyszeritonek erez az ember.

En nem tennek semmit, viszont le sem irnam annyival, hogy lerazott ez a lany.

2021. febr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!