Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 15-20 éves lányok. Milyen...

15-20 éves lányok. Milyen érzés, ha van legjobb barátnőtök?

Figyelt kérdés

Olyan régen nem volt már legjobb barátom, hogy már nem emlékszem.

Mindenkinek én vagyok az “aranyos lány, akit kedvelek, de valaki más a legjobb barátnőm”.

Mégis milyen érzés? Mármint miket csináltok együtt? Miről beszéltek? Mikor találkoztok? Stb


2021. márc. 21. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Én sajnos nem bízok a lányokban :)nekem legjobb fiubaràtom van
2021. márc. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

csajos dolgok: fiuk, ruhak, sminkek, talikon mit csinalunk, sztorik stb..

egyebkent sajnos nagyon sok olyan lany van aki irigy tipus vagy kihasznalo tipus...a lenyeg hogy legyenek hatarjaid!

2021. márc. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%

Nekem pár évig volt szerencsém ezt megtapasztalni (kb 2-3 lehetett), utána irigykedni és áskálódni kezdett ellenem és megromlott a barátságunk, majd meg is szakadt.

Amíg tartott nagyon jó érzés volt, olyan igazi barátságnak tűnt, mint amilyenekkel filmekben, sorozatokban és könyvekben találkoztam. Volt egy rakat belsőspoénunk; szavak nélkül megértettük egymást; a másik egy nézéséből/tekintetéből rögtön tudtuk mire gondol. Volt, hogy szó szerint tudtuk, mit akar mondani a másik. Amit persze később meg is tárgyaltunk, amikor mások nem voltak ott. Egy húron pendültünk, mindenről tudtunk beszélni, sokszor voltak fiúk, sportjaink, ruhák, közös programok a téma.

Többször voltunk közösen vásárolgatni, sokat sétáltunk suli után, ott alvások, mozizás, fagyizás és ilyenek.

Sajnos későn vettem észre, hogy hogyan is viselkedik a hátam mögött, és miket művel, így nekem elég nagy koppanás lett a végére.. de tanultam belőle :)

2021. márc. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!