Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, jártatok már úgy,...

Lányok, jártatok már úgy, hogy amikor a legjobb barátnőtöknek barátja lett, ti le lettetek sz*rva a magasból és el távolodtatok egymástól? Saját tapasztalatokat is irjatok kérlek. Mi lett belőle, javult egy idő után a helyzet?

Figyelt kérdés

2020. máj. 14. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden barátnőmmel ez történt :D Semmi változás nem lett, ameddig párjuk volt annyira eltávolodtunk egymástól és annyira mások lettek a körülményeink (költözés, családalapítás, új társaság/barátok stb), hogy többet nem kerestük egymást.
2020. máj. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Szokj hozzá sajnos ez van
2020. máj. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Nalam is ez volt. Csak addig voltunk baratnok, amig ossze nem jottek valakivel. Es meg ok voltak felhaborodva, amikor ezek utan en is letojtam oket, amikor en jottem ossze valakivel.

Egy olyan baratnom van, akivel osszejarunk es jon a pasija is, de sokszor szoktunk csak ugy kulon is talalkozni, mert eleg erettek arra, hogy ne legyenek osszenove, es van olyan hobbijuk ami a masikat nem erdekli annyira, ezert nem is eroltetik ra a masikra. De ez csak 1.

A tobbi lanynak nincs sajat elete, akkor elnek, ha pasi van.

2020. máj. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Szia!


Én jàrtam màr îgy ahogy a kérdésben szerepel. A baràtnőm (akivel màr nem vagyunk jóban) csak a pasijàval beszélt vele talàlkozott engem elhanyagolt. Próbàltam vele beszélni de nem érdekelte és úgy tett,hogy féltékeny vagyok a pasijàra. Nem beszéltünk egy ideig aztàn vége lett a baràtsàgunknak. Az elején nagyon rossz volt ki akartam vele békülni,

sokat sîrtam de egy idő utàn megszoktam és lettek új baràtnőim. Szerintem attól,hogy valakinek pasija van még nem kell elhanyagolni a baràtait.


28/N

2020. máj. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
persze, de azért általában nem így van. úgy gondolom, hogy akivel eltávolodtunk, azzal amúgy is ez lett volna egy idő után. aki meg megmaradt, az mindenképpen megmaradt volna
2020. máj. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem nem igazán fordult még elő, mivel nagyon megválogatom a barátaim. Általában csak nagyon kevés barátom van és ha van is párjuk, ugyan annyira szereti a barátnőjét mint engem, csak máshogyan.

Akikkel emiatt megszakad a kapcsolatod, ahhoz nem érdemes mélyebben kötődni mivel úgy is csak el fog dobni újra, ha egyáltalán újra barátok lesztek miután egyedül lesz. Egy ideig amúgy szerintem természetes, ha több időt töltesz a pároddal mint mindenki mással (pár hónapig nagyjából), de attól még beszéltek és találkozgattok persze.

Ettől még lehetsz vele jóban újra, csak ha tudod, hogy fájni fog ha eltávolodtok ilyen miatt akkor ne legyetek barátok.

2020. máj. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki eldob téged valami vagy valaki miatt, az SOHASEM volt barát. Engem is elhagytak, eldobtak ok nélkül a barátaim, akkor legyenek magukban, menjenek a fenébe !!!!
2020. máj. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnővel nem volt ilyen, másokkal igen (nem csak női barátokkal)
2020. máj. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!