Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más is él úgy rajtam kívül...

Más is él úgy rajtam kívül aki ennyi idős, hogy nincsenek barátai?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, nem érdekel sok minden csak egy két dolog és nehéz a barátkozás a közös téma fenntartása. Egy ismerősömet megkérdeztem, miért laposodott el a barátságunk mivel érdekelt mi az oka, azt mondta túlságosan egyszerű vagyok számára és ezért nem megy a haverkodás velem, mert nem vagyok céltudatos és nincs közös érdeklődési kör sem, pedig vele szívesen beszélgettem. Van egy ismerősöm akivel elég friss az ismeretségünk vele eltudok lenni de nála is néha azt érzem, hogy nem vagyok számára elég érdekes. Azt mondta hogy mindig feldobom és szívesen beszélget velem ami jó érzés de valahogy azt érzem csak azért mondta ezt mert elmondtam neki hogy nincsenek barátaim igazán. Szóval ennyi idős koromra nem nagyon alakult ki semmilyen baráti kör vagy komolyabb barátság.

27F


2021. márc. 25. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Találni kell hobbit és csatlakozni csoportokhoz! Járvány miatt nehéz, de utána! Sportegyesület, zene akármi.
2021. márc. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 krisztina2418 válasza:
Szia pont ma tettem fel egy nagyon hasonló kérdést. Én is 26 vagyok és nem nagyon vannak baráti kapcsolataim, vagy ha igen elég felszínesek és unalmasak. Nem könnyű manapság valódi kapcsolatot teremteni másokkal mert ha meg is nyilsz valakinek sokszor ér elutasítás vagy ami még rosszabb közönség és ez a párkapcsolatokra is igaz nagyon is. És egy idő után belefárad az ember hogy újra és újra ugyan ott kezdje. Talán a titok az hogy annak a személynek nyíljon meg az ember aki valóban értékeli a személyiséged
2021. márc. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nálam is ilyen a helyzet, vagy talán még roszabb, mert még beszélgetni sincs kivel...

Néha beletörődöm...legalábbis azt hiszem, de az igazság az, hogy kell az embernek egy barát...


27/f

2021. ápr. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!