Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem kedvelem a barátnőm...

Nem kedvelem a barátnőm férjét. Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
Ha átjön, jön vele a férje is, aki a fárasztó humorával az agyamra megy. Egy dolgot elismétel százszor, rettentően irritál már engem, a férjem sem rajong érte. A barátnőmet szeretem, szeretnék is vele időt tölteni, de mégsem mondhatom, hogy ő jöhet , de csak egyedül. Hogy lehet ezt a helyzetet kezelni?

#barátság #irritálás #Barátnő férje
2021. márc. 26. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy. Jó képet vágsz hozz. Esetleg szerveztek csajos programokat, ahova a férfiak nem mennek.
2021. márc. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Savlekotő ***** válasza:
84%
Úgy ahogy az első mondja,ha egyedül nem jöhet ott más a probléma..
2021. márc. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Szervezz csajos találkozót. Nem is értem, hogy miért kell párban talalkozni, főleg ilyen kellemetlen emberrel.
2021. márc. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Szervezz csajos napot.
2021. márc. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Hát szerintem is annyit tudsz tenni, hogy csendben szenvedsz. Ha elmondanád ezt a barátnődnek biztosan kiakadna és tönkremenne a barátságotok.
2021. márc. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 alletta ***** válasza:
55%

mond el őszintén a barátnődnek, hogy nem kedveled a férjét. ha igazi barátnő megérti.

ők ettől még szerethetik egymást.

2021. márc. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy te szeretnéd hogy ő kezelje ugyanezt a helyzetet, amikor is ő nem kedveli a te férjedet.
2021. márc. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Semmit nem tudsz tenni, sajnos ha egy társaságban vagytok, el kell viselned. A barátnőd szereti a párját, ha neked kellemetlen a férfi stílusa, az a te problémád. Mondd el neki, hogy szeretnél kettesben is találkozni, meg fogja érteni. De ellenkező esetben, ha a te párod irritálná a barátnődet, neked sem esne szerintem jól, ha a barátnőd folyamatosan éreztetné veled, hogy a párod szerinte kellemetlen alak.
2021. márc. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Mindegyik barátnőmmel kizárólag kettesben találkozunk 😀
2021. márc. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Jaj, nekem is van ilyen barátnőm! Én láttam hogy a srác minden idegesítő dolga ellenére nagyon szereti a barátnőmet, úgyhogy nem szóltam, jó képet vágtam hozzá. És a vége az lett, hogy mára, évek múltán, egészen megkedveltük a férjét is. Még mindig nem a szívünk csücske,tényleg nagyon irritáló tud lenni, de minél többet vagyunk a társaságában, annál elviselhetőbbé válik. Van remény :) Hátha a te barátnőd férje is enyhül majd lassan és konszolidálódik.
2021. márc. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!