Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem kedvelem a barátnőm...

Nem kedvelem a barátnőm férjét. Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
Ha átjön, jön vele a férje is, aki a fárasztó humorával az agyamra megy. Egy dolgot elismétel százszor, rettentően irritál már engem, a férjem sem rajong érte. A barátnőmet szeretem, szeretnék is vele időt tölteni, de mégsem mondhatom, hogy ő jöhet , de csak egyedül. Hogy lehet ezt a helyzetet kezelni?

#barátság #irritálás #Barátnő férje
2021. márc. 26. 15:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Az a helyzet, hogy a barátnőm nem vezet és így a férje hozza mindig. Meg sem fordul a fejében, hogy külön találkozzunk, hiába próbálkoztam az ötlettel. Bevallom, néha már minden bajom van, ha tudom, hogy közeleg a találka napja és ez így nem jó.

Nem szólok, valóban nekem sem esne jól az ilyen fordított helyzetben. Megpróbálok jó pofát vágni :D

2021. ápr. 11. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!