Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mi fér bele egy...

Szerintetek mi fér bele egy szoros fiú-lány barátságba?

Figyelt kérdés

Gondolok itt ölelésre,puszira,néha megfogni a lány kezét.

Nálunk például,de gondolom máshol is nagy "divat" az ölelkezés fiúk és lányok között. Naponta többször is csak úgy random megöleljük egymást. Meg a lányok néha meg is puszilnak.


De a kérdés lényege az,hogy egy fiú-lány barátságban mennyire fér bele az,hogy a fiú puszilja meg a lányt(fontos,hogy nem fordítva) vagy,hogy megfogja a kezét.



2021. márc. 27. 16:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Nem kell túl gondolnod. Az fér bele, ami szerintetek belefér. Nekem volt olyan lány barátom, akinél belefért az, hogy lefeküdjünk, de ez nyilván nem férne bele mindenkinél. Nektek kell tudnotok, hogy mi fér bele a barátságotokba.
2021. márc. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Mi az akármilyen nemű barátainkkal találkozáskor megpusziljuk és/vagy megöleljük egymást, de ezt a férjem jelenlétében is megteszem, mert TUDJA, hogy tényleg csak barátok vagyunk, gyerekkor óta.

Egymás egyéb fogdosása nem fér bele, de eszünkbe sem jut.

És ez nem csak most 23 éves koromban igaz, így volt 15-16 évesen is.

2021. márc. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

Ugyanúgy kezelem a fiú barátaimat, mint a lányokat, mert csak barátok, a nemük érdektelen. A lányokat sem puszilgatom, ölelgetem és a fiúkat sem.

L/19

2021. márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

Én azt mondom, akkor baráti a viszonyom egy fiúval, ha úgy kezelem, ahogy a barátnőimet. Tehát ha megölelem a lány barátaimat, megteszem a fiú barátaimmal is.

Aztán van barátság extrákkal...

2021. márc. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
86%

Oh nálunk is így kezdődött,puszi,ölelés aztán ágyban végeztük,de más nem is beszélünk azóta sokat,barátnője lett azóta.

De amúgy ha normális fiu-lány barátságot nézzük akkor ölelés,puszikat nem adok semelyik fiú barátnak.

2021. márc. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Az ölelés az simán. Szeretetet jelent, nem szexualitást.
2021. márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
12%
Szex.
2021. márc. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%
Kupakolás, francia...
2021. márc. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

"Ugyanúgy kezelem a fiú barátaimat, mint a lányokat, mert csak barátok, a nemük érdektelen."


A pasikkal is tudsz lelkizni, vagy mondjuk randikról beszélni?


Az ölelgetés még tizenévesen, amikor járhattok suliba még elmegy. Később, ha idősebb leszel már kizárt. Főleg, ha van párod, ő tuti nem fogja ezt jó szemmel nézni, és ez mindkét nemnél igaz.

2021. márc. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%

#9

Tőlem idéztél, tehát válaszolok!

Nem igazán értem, hogy mire akartál kilyukadni a kérdéseddel?

Az, hogy én hogy kezelem a barátaimat, hogy függ azzal össze, hogy melyikkel mit beszélek meg?

Mellesleg a fiúkkal is lehet lelkizni és randikról beszélni! Néha még nem is árt a másik oldal véleményét is megismerni egyes dolgokban.

A random ölelgetés meg nem a műfajom, ezt világosan leírtam.

Párom meg van és nem idióta, tud különbséget tenni barát és nem barát között.

2021. márc. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!