Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mi fér bele egy...

Szerintetek mi fér bele egy szoros fiú-lány barátságba?

Figyelt kérdés

Gondolok itt ölelésre,puszira,néha megfogni a lány kezét.

Nálunk például,de gondolom máshol is nagy "divat" az ölelkezés fiúk és lányok között. Naponta többször is csak úgy random megöleljük egymást. Meg a lányok néha meg is puszilnak.


De a kérdés lényege az,hogy egy fiú-lány barátságban mennyire fér bele az,hogy a fiú puszilja meg a lányt(fontos,hogy nem fordítva) vagy,hogy megfogja a kezét.



2021. márc. 27. 16:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
33%
Simán belefér szerintem.
2021. márc. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%
Neked hogyan esne ha random csaj csak ugy olelgeti a parodat, netan puszilgatja is?
2021. márc. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
36%
Kinek?
2021. márc. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%

10-es nek


Ha mar kioktatott.

2021. márc. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
72%

Utoljara, ugysem fog tetszeni.


Ha egyikunknek sincs parja, belefer, de x kor felett ezek a jaj oribarik vagyunk dolog el fog tunni. Foleg 30 felett.


Nagyon cuki tinikorban a puszilgatas a suli folyosojan meg olelgetes, de egy bizonyos kor felett mar nem cuki, felreertheto.


Ha van parod:


Nem fair a masikkal szemben, hogy teged pasik olelgetnek (netan fogdosnak), mikozben o ott ul es nez maga ele. Nem fair, ha belso dolgokat mas pasival beszelsz ki es nem a parodnak. Egy kapcsolat alapja, hogy legjobb ellenkezo nemu baratkent kezelem es vele osztom meg ezeket, nem haverokkal. Es ez forditva is igy van, a masik nemre is igaz.


Nekem is voltak lany haverjaim. Koszonesnel puszi, ennyi. Nem olelgetunk, nem bujunk meg mit tudom en. Foleg, ha kapcsolatban vagyunk. Tisztelem es szeretem a parom annyira, hogy nem teszem feltekennye meg akkor is ha o azt mondja, olelgethetnek pasik (csak mondja, de zavarni fogja az tuti).

2021. márc. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem alapból is fura ez az olelgetes puszizkodas, ha nem akarunk a masiktol vmit. Ha barátja lesz a csajnak, vagy neked, akkor meg már nem szabad azt amit előtte lehetett?
2021. márc. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
33%
Mi az fáj az igazság? :D
2021. ápr. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
50%

Gondolom imadja ha van udvartartas (tobb pasi/no korulotte).


Bar ezt egy pasi sem fogja normalisan fogadni. Nekem is tobb csaj haverom volt bar sosem olelgettuk egymast. Amint lett parjuk, abba is maradt a kapcsolat, amit total megertek es elfogadok, mert forditott esetben is igy csinalnek. Reszben ezert van, hogy parok inkabb parokkal baratkoznak.

2021. ápr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!