Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Változtatni kéne valamin,...

Változtatni kéne valamin, vagy nem velem van a baj?

Figyelt kérdés
Na az a helyzet hogy jóba vagyok szinte rengeteg osztálytársammal, volt osztálytársammal, de barátaimnak mégse nevezném őket, mert csak iskola időben beszélünk.. de rengeteg barátommal /ismerősömmel ez van. Akiket ismerek, azoknak a 90%-ka játszik a szabadideje nagyrészében valami játékon, de én nem tudok rászokni (és nem is akarok rászokni) ezekre a számítógépes játékokra. Van egy pár jó barátom akivel jól elbeszélgetünk a sportról, politikáról stb.. de ők nem az osztálytársaim, az osztályban mindenki játszik ezért ott eléggé a háttérbe vagyok szorulva mivel csak akkor beszélek velük ha segítséget kérnek valamiben. Játszanom kéne nekem is?? Az a baj hogy nehéz lenne rászoknom

2021. ápr. 4. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell rászoknod ahhoz, hogy játsz. Ha nem érdekel, ne erőltesd.
2021. ápr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyáltalán nem veled van a baj. Megpróbálhatsz nyitni feléjük iskolán kívül is. Ha fontosabb nekik a játék, akkor ők veszítenek többet.
2021. ápr. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!