Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm azt hiszi, legjobb...

A barátnőm azt hiszi, legjobb barátnők vagyunk! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A "legjobb" barátnőm (nevezzük 1-esnek) azt hiszi, h bff-ek vagyunk, közben nekem van másik legjobb barátnőm (2-es)

Én már az elején nem akartam 1es bff-je lenni, de hülye voltam és nem akartam vele foglalkozni.2essel fél éve vagyunk legjobb barátnők, de eddig csak titokban.

Elmondjam 1esnek? Félek, nagyon megsértődne. +infó: lehet, h 1es jövőre elmegy másik suliba, de ez nem valószínű, állítólag itt akar maradni. Mit csináljak? Előre köszi, ha válaszolsz:)



#ex-barátnő #BFF #legjobb.baratno
2021. ápr. 9. 17:21
 1/8 anonim válasza:
89%
Menj vissza oviba
2021. ápr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Off, de hány éves vagy?

Ilyen felfogással maximum 13.

Mégis ki döntse el, mit csinálj, ha nem te? Gondolkodj és csináld azt, ami neked a legjobb.

Miért kell titkolni egy barátságot+miért vagy kedves a másikkal ha nem bírod?

Pontozzatok le de az ilyen kérdések a lelkemig hatolnak. Az egyik szemem sír a másikat meg kinyomtam.

2021. ápr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó gyerekes a gondolkodásod! Örülj neki, hogy van két jó barátnőd. A BFF, öribari és hasonló cimkék teljesen bugyuták és feleslegesek.
2021. ápr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Mi legjobb barátnők voltunk 5-en.
2021. ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, ha neki jó így. Most belegondolva a legjobb, tök mást jelent. Nem lehetsz a barátnősködésben a legjobb, ezt inkább a legközelebbi szó írná le.

Azzal meg nem omlik össze a világ hogy 2 közelebbi barátnőd is van.

2021. ápr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

??

Eleve, 2. aki fél éve a legjobb barátnőd, arról miért nem tudhat bárki; az 1-es meg ha nem tartod vele a kapcsolatot, akkor neki nem tűnik fel, hogy nem vagytok barátnők?

Mit tegyél? Ne címkézz, hanem olyan kapcsolatokat tarts életben, ami mindkettőtöknek jó, szívesen vagytok együtt, és őszinték lehettek egymáshoz.

2021. ápr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Dedó kategória.
2021. ápr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, elment?
2022. jan. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!