Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiú- lány barátságnal volt...

Fiú- lány barátságnal volt olyan hogy a fiú akart többet? Vagy csak szexet? Utána is barátok maradtatok?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 10. 21:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Gimiben konkrétan első naptól kezdve jóban voltunk és általában egy busszal is jártunk oda-vissza suliba. Sokat beszélgettünk elég sok mindenről, de én végig csak barátként tekintettem rá. Végül gimi utolsó nyarán bepróbálkozott a srác, amit nagyon ügyesen vezetett fel. De én ugye sosem gondoltam rá úgy, és óvatosan meg is mondtam neki. Csalódott volt, én meg rosszul éreztem magam miatta is meg a helyzet miatt is. Akkor utána megbeszéltük a dolgot és azóta nem hoztuk fel újból. Bár azóta igazából alig beszéltünk, meg is változott, meg eleinte csak a csajozásairól tudott mesélni. Kicsit bánt a dolog, de ezt már jobb elengedni neki is, és nekem is.
2021. ápr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Bizony nem. Mert lehet csak a kíváncsiság hajtja az egyik felet. És olyan nagy hévvel veti magát dologba, hogy talán a másik fél többre gondol, többet érez majd. De azt gondolom ha a barátság szoros és őszinte az ember az idő választ ad mindenre.
2021. ápr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
köszönöm 12, ez nagyon kedves és egyben hasznos hozzászólás volt:)
2021. ápr. 14. 14:41
 14/17 anonim ***** válasza:
Nálam az volt, hogy egy sráccal tök jól összebarátkoztunk, én nem éreztem iránta többet, és valószínűleg ő sem. De közölte, hogy szexelhetnénk néha. Mondtam neki, hogy nekem egy barátságba nem fér bele a szex, nekem a szex a párkapcsolatban a szeretet kifejezésének a legintimebb formája, nem pedig olyan dolog, amit minden szembejövő férfival csinálok. Nagy nehezen tudomásul vette, szerzett magának egy barátnőt, és azóta már szinte nem is beszélünk. Szülinapomon úgy felköszönt, mint egy idegent, azt sem kérdezi, hogy vagyok. Ha én kérdezek valamit, csak látja az üzenetet, de válaszra már nem telik neki. Erősen felvetődik a kétely, hogy ez ilyen formában nevezhető volt-e egyáltalán barátságnak is. Szerintem hatáozottan nem.
2021. ápr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

"tök jól összebarátkoztunk, én nem éreztem iránta többet, és valószínűleg ő sem. De közölte, hogy szexelhetnénk néha."


Azért ez felveti azt a kérdést h. szerintem vonzónak talált ezért akart szexet, vagy 2. barátság extrákkal kapcsolat miatt, érdekelte a téma.



nagyon sajnálom, hogy ez lett a vége


Nyilván azért reagált így, mert nem feküdtél le vele, és ő vágyott rá. Kiből mit hoz ki a visszautasítás?

2021. ápr. 15. 11:10
 16/17 anonim ***** válasza:

14-es vagyok


Igen, ezt el is mondta, hogy szépnek tart és azért gondolta hogy lehetne szexkapcsolat. Viszont én úgy éreztem, hogy kedveljük egymást, és nem értettem, miért csak szexkapcsolat jöhetne szóba, rendes párkapcsolat pedig nem. És nem lehet arra fogni, hogy mert most nem akar kapcsolatot, mert ahogy nem mentem bele vele a szexkapcsolatba, már lett is egy barátnője.


Szerintem amúgy azért nem ír, mert már van barátnője, tőle megkapja azt, amit tőlem, annyira fontos én meg nem vagyok neki, hogy a barátnője mellett is írjon baráti hangnemben...innen gondolom, hogy csak szexre kellett volna neki...ha barátok lennénk, még ezután is érdekelném, de felszívódott

2021. ápr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Igen-igen. Legtöbb esetben ha fiú láby után, vagy éppen fordítva érdeklődik akkor annak valamilyen oka van. A legtöbb ember szerint. De ha valóban fenn áll egy olyan dolog hogy pusztán kedvességből, barátságból érdeklődik az egyik fél, akkor nem biztos hogy helyén tudja kezelni ezt a másik. Vagy ignorálja a másikat, vagy éppen szex vagy egyéb kapcsolatra gondol.

Véleményem szerint ez az egyre gyérebb emberi kapcsolatoknak köszönhető többek között.

2021. ápr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!