Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi haszna van a fiú-lány...

Mi haszna van a fiú-lány barátságnak?

Figyelt kérdés
Én úgy veszem észre, hogy semmi értelme nincs. Amit meg tudok csinálni egy lány baráttal, azt egy fiúval is.
2018. jún. 6. 16:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Fiúk, lányok másképpen gondolkodnak, máshogy látnak dolgokat. Ennek vannak előnyei és hátrányai is. Gondolom fiatal vagy még nagyon.
2018. jún. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Nincs haszna. Annyi, hogy nem hagysz veszni egy szuper embert a nemi szerve miatt.
2018. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Számomra abszurd a kérdés, mi az, hogy haszna? Nincs semmi külön haszna, egész egyszerűen én ha megismerek valakit, akkor azt nézem, hogy milyen ember és nem azt, hogy mi van a lába között.. A férfi és a női barátaimat is azért szeretem, mert jó emberek, nem teszek különbséget a nemek között, pont ugyanúgy viselkedek mindegyikükkel.
2018. jún. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Öhm... Vannak egy lány barátom, aki ráadásul az exem, de őszintén szólva még eszembe se jutott az a kérdés, hogy ennek mi haszna. :D Egyszerűen csak szeretjük egymást emberileg, és a szexualitás kizárása miatt ez nem csesződik el, ennyi a történet. :D
2018. jún. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Most írtad le, hogy ugyanazt tudod csinálni mint egy fiú baráttal. Szóval pont ugyanannyi értelme van a fiú-lány barátságnak, mint a fiú-fiú barátságnak. (persze lehetne árnyalni még a képet, de most felesleges lenne)
2018. jún. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy ugyan azt tudom csinálni egy lánnyal, mint egy fiúval. Egy fiú baráttal sokkal több dolgot tudok csinálni. És igazából csak a lánynak van haszna az egész fiú-lány barátságból...
2018. jún. 6. 16:37
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, hát beszarok, akkor tényleg ne barátkozz lányokkal, senki se szereti az önjelölt áldozatokat. :D


Szeretnék idézni azzal kapcsolatban, hogy mit írtál:

"Amit meg tudok csinálni egy lány baráttal, azt egy fiúval is."


Tehát mit is írtál? :D


Üdv.: 1

2018. jún. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
akarom mondani: üdv.: 4
2018. jún. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az "Amit meg tudok csinálni egy lány baráttal, azt egy fiúval is." nem azt jelenti, hogy "ugyanazt tudod csinálni mint egy fiú baráttal.". Én csak azt mondtam, hogy amit egy lánnyal meg tudok csinálni, az részhalmaza annak, amit egy fiúval. És nem azt, hogy a két halmat egyenlő.
2018. jún. 6. 16:47
 10/14 anonim ***** válasza:
És mégis milyen haszna is van egy lánynak abból, hogy veled barátkozik? :D Hagyjuk már.
2018. jún. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!