Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális ha valaki ilyeneket...

Normális ha valaki ilyeneket nézz?! Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Nem ismerem személyesen az embert, de csonkítos videókat küldözget be a csoportba a haverjaival. A gyerekkel szoktam beszélgetni. (17 éves) Én személyszerint undorodom ettől, és hányingerem van, és nem attól sokszor amit látok, hanem attól, hogy valaki ezen élvezkedik.

Beszéltem vele erről, csak annyit mondott, hogy neki is küldték és megszokta a látványt.



2021. ápr. 12. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem, ez nem normális. Beteges. Helyedben nagy ívben kerülném.
2021. ápr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Embert csonkítanak benne vagy állatot?
2021. ápr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Az, hogy beküldözgeti, az nem normális. Az, hogy nézi, nem tudom, lehet hogy az se, én is szoktam. Ugyan nem tervezek embert ölni és nem vagyok pszichopata, de gyakran nézek goret.
2021. ápr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem normális, de elég gyakori.
2021. ápr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Állat csonkítás? Ő csinálja?

Szerintem ez az egész haveri kör elmebeteg, ha nekik is tetszik.

Ha ő csonkítja az állatokat akkor feljelenteném.

2021. ápr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem ők csinálják, bestgores videók ezek, ahova emberekről való csonkításokat, avagy öngyilkosságot küldenek be. (Gusztustalan módon, mert minden csupa vér undorító és kegyetlen)
2021. ápr. 13. 12:47
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem érdekelnek a valós bűntények, sorozatgyilkosok, stb de nem szoktam csoport chatben ezt nyomatni vagy a bűnügyi helyszínekről, hullákról képeket, videókat küldeni.

Szerintem baj van a fejükben. Lehet azt hiszik milyen kemények

2021. ápr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!