Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? szeretem!

Mit csináljak? szeretem!

Figyelt kérdés
Van egy legjobb barátnőm és már egy ideje többet érzek iránta, és azt hittem hogy ő is, mert így tünt. Talán igen, csak nem akarja elmondani...nemtudom. Az a lényeg hogy van egy fiú aki tetszik neki és tudja hogy a fiú is szereti őt. Éreztem hogy össze fognak jönni és most írt a barátnőm hogy elmondja neki hogy mit érez iránta...tudom hogy ha összejönnek akkor nekem az mennyire fájni fog. Mert én szeretem. Van valami tipp hogy hogyan vessek véget az érzéseimnek, vagy hogy ne legyek annyira szomorú?
2021. ápr. 13. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Eddig volt időd lépni annak érdekében, hogy elmondd neki, hogyan érzel.


Ha nem mersz lépni, akkor az összes pipivel így fogsz járni. Jobb dolog elutasítva lenni egyszer, mint körülötte bolyongani, hátha észrevesz - nem fog. A nők nem úgy működnek, barátokra családtagként tekintenek, nem mint potenciális szerelmet.

2021. ápr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"Eső után köpönyeg, nyálazd meg a pöcsömet!" Mondta egyszer egy bölcs ember. Szerintem a legjobb, amit tehetsz, az az, hogy eltávolítod magad a csajtól, ne találkozz vele, ne írogass neki többet, csökkentsd nullára a kommunikációt vele. Ha megkérdezi, hogy miért csinálod ezt, akkor akár el is mondhatod neki az igazságot vagy nem mondasz neki semmit, úgyis jó. Így sem valószínű, hogy lesz valaha valami ebből, de legalább megmaradsz a szemében férfiként. Aztán ahogy telnek majd a hónapok neked is egyre könnyebb lesz és találsz majd egy sokkal jobbat. Nem kell mellre szívni az ilyesmit, minden férfi járt már így és még fog is!
2021. ápr. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!