Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez hülye kérdés. De nagyon...

Ez hülye kérdés. De nagyon parázok, hogy elveszítem a barátaimat. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Tök sok barátom van, sokan akarnak találkozni velem stb.

De én úgy érzem nagyon unalmas személyiség vagyok, idő kell mire elengedem magam. Semmi jó nincs bennem. Nem tudom mit lehet rajtam szeretni. Nagyon félek hogy megunnak a barátaim vagy ilyenek. Hogyan változtassak ezen?



2021. ápr. 21. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne rettegj a jövőtől. Ők szeretnek? Szeretnek. Akkor nem kell itten pánikolni. Beszélgessél velük akár erről, hogy ők miért szeretnek, és akkor az megnövelheti az önbizalmadat. De például, hogyha kedves vagy, és őszintén, és nem megjátszottan, az már elég lehet ahhoz, hogy szeressenek. Amúgy lehet, hogy tök csomó jó tulajdonságod van, csak pl gőződ sincs mik lehetnek azok, vagy pl milyen tulajdonságok lehetnek, létezhetnek.


pl lehet, hogy mondjuk jószívű vagy, őszinte, szerény, becsületes, segítőkész, szorgalmas, pl jó barát vagy mondjuk gondoskodó pl mégha tanácsod adni nem is tudsz de jó megértő hallgatóság vagy például; vagy nemtom, mik lehetnek még.

2021. ápr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom!:)
2021. ápr. 22. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!