Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Menthető még ez a...

Mit tegyek? Menthető még ez a barátság?

Figyelt kérdés

Van 1 barátnőm akivel nagyon jóban voltam (D);(bár lehet hogy csak beleképzeltem😥).


Tavaly jött hozzánk az osztályba egy új lány (S). Eleinte nagyon örültem. Így lettünk 3-an barátnők. Innentől kezdtek megváltozni a dolgok. Ők ketten elég jóban lettek és még elkezdtem kiszorulni.


Utána D. már nem is ült mellém sose (tudom hogy ez gyerekeken hangzik de ebből csak azt vettem le hogy elhanyagolja a barátságunk). D. és S. csak egymás mellet ültek és egyre jobb barátnők lettek.


D. is csak akkor ült mellém ha megkértem. De már elegem van belőle hogy csak én kezdeményezték és cikinek tartom magam.


Volt egy nap amikor teszteltem D.-t direkt hozzá sem szóltam nem mentem oda hozzá, nem hívtam le a büfébe. És D. egész álló nap oda sem jött hozzám, nem szólt hozzám csak S.-el törődött. Csak az volt az egyetlen hogy D. és S. megvárták az iskola előtt. De ahogy mentünk haza felé egy szót sem szólt hozzám egyikőjük sem.


Nem akarom hogy elvesszen ez a barátság! Vannak barátaim de ők nem annyira közeliek meg messze laknak. Ha ezt most elveszítem titulálhatjuk úgy is hogy nem lesznek barátaim.


Gondolkoztam már azon hogy leírom neki ezt levélben és odaadom neki hogy elmondjam neki mit érzek. De elé állni nem tudnék ezzel, nincs hozzá elég önbizalmam.


Jövőre már nem is ugyanabba az iskolába fogunk járni és attól félek örökre vége lesz.


Kérlek titeket valaki adjon tanácsot. Ti mit tennének a helyedben?



#barátság #Nembarátság
2021. ápr. 22. 00:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem akarlak elszomorítani,de ebbe én már nem látok semmi lehetőséget. Értem,hogy a barátok fontosak,de én inkább keresnék mást,minthogy egy ilyen barátom legyen akit egyáltalan nem is érdeklek. Eddig se hiszem,hogy akkora barátod volt,ha most egy másik lány miatt ott hagyott. Az élet sajnos ilyen,van hogy a barátok jönnek mennek. De ha úgy is új iskolába mész lassan,akkor remélhetőleg ki tudsz alakítani új barátságokat.
2021. ápr. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!