Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valakit nagyon megszeretek...

Ha valakit nagyon megszeretek akkor veszekszek vele miert van ez?

Figyelt kérdés

Ugy ertem hogyha valaki fontossa valik akkor sajnos konnyebben veszekszek vele vagy flegmazok pedig nem direkt:(

Ezt h lehetne megallitani?



2021. máj. 2. 07:36
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Én is így vagyok.

Néha iszonyat undok tudok lenni a barátommal, pedig nagyon szeret engem, nem ezt érdemli.

Mikor észbe kapok hogy megint hogy beszéltem vele, már látom hogy megbántottam, pedig nem akarom :(

2021. máj. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Jó a kérdés, kíváncsian várom a többi választ.
2021. máj. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy úgy érzed, hogy mivel ott van neked, neki kötelessége minden elviselnie neked, és mivel tudod hogy nagyon szeret, úgyis elvisel mindent.
2021. máj. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

mert közel érzed magadhoz és úgy gondolod, vagytok olyan viszonyban, hogy "lazábban" viselkedj vele, kimondj és tegyél olyan dolgokat, amiket mással nem.

Magyarán érzed annyira stabilnak a kapcsolatot, hogy magadat add.

2021. máj. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, de azért, mert nem akarom, hogy túl közelinek érezzem magqmnak, így direkt eltávolodom ezzel a stílussal tőle. Ez ellentétes neművel szemben van így.
2021. máj. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"így direkt eltávolodom ezzel a stílussal tőle"


De te átfogod, hogy van egy ilyen stílus és még direkt is teszed.


A kérdező gondja az, hogy önkéntelenül is rosszul bánik a szerettével, és nem tudja, miért.


4-esnek viszont igaza lehet :)

2021. máj. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!