Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért érzem rosszul magam még...

Miért érzem rosszul magam még mindig?

Figyelt kérdés
31 éves nő vagyok, férjemmel 3 éve egy baráti társaságba kerültünk. Sajnos decemberben a egyik pár hölgy tagját tragikus hirtelenséggel elvesztettük, azóta a férje és az én férjem szinte elválaszthatatlanok lettek. A baráti társaság többi tagja mind vérrokon egymással, csak mi lógunk ki a sorból. Jól kijövünk egymással, nagyon kedvesek és tényleg mindig számíthatunk egymásra, de én még mindig egy kicsit kívülállónak érzem magam. Nehezen barátkozom egyébként is, és sajnos sokat kellett csalódnom már akkor még olyan emberekben akiket barátnak gondoltam. Az a baj, hogy gyakran érzem rosszul magam, ha velük vagyok, olyan értelemben, hogy nem tudom elengedni magam, nem tudok fesztelen lenni, és nem tudom miért. Miért nem tudok nyitni feléjük?
2021. máj. 4. 07:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínű, nem a hozzád passzoló emberek, hiába kedvesek, ha nincs közös beszédtéma, közös összhang, nehéz ellazulni.

Én mondjuk tudok beszélgetni bárkivel, de én egy külön kategória vagyok, tőlim inkább épp emiatt menekülnek az emberek, mert ritka fárasztó vagyok. :)

2021. máj. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez így van.


Hiába kedvesek és aranyosak, ha te úgy érzed, hogy csak vigyorogni és jópofizni jársz hozzájuk, akkor el is hiszem hogy fárasztó.


Ezzek semmi baj nincs.


Két választás:

Vagy megnindid a ferjednek, hogy menjen egyedül mert te ott nem érzed jól magad, unatkozol náluk,

vagy azt a havi X alkalmat kibírod valahogy, aztán utána úgyis hazamész..

2021. máj. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!