Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek LÁNY barátoka...

Szonjaaaa kérdése:

Hogyan szerezzek LÁNY barátokat? Lány vagyok, de kb. csak fiú barátaim vannak. Több lent.

Figyelt kérdés

Alapból sincs sok barátom, de lány barátom kb. nincs is, csak ismerősök.

Szeptembertől új suliba fogok járni, ez nyugtat, de azért félek, hogy nem lesz normális lány. Annyira elegem van néha a lányokból. A fiúk soha nem beszéltek ki, a lányok, hagyjuk is. Talán ezért nincs lány barátom, elvagyom a fiúkkal, de azért jól jönne néha egy lány legjobb barátnő, akivel lehetne csajos progit csinálni.

Sulin kívűl hol ismerkedhetnék?



2021. máj. 8. 02:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Hál’istennek, hogy nem ilyen lányok lopkodják előlünk a magas pasikat, mint Te.

Néha jusson eszedbe, hogy nem véletlenül, mi, magas lányok vagyunk modellek. ;) Na, menj utcát söpörni.

2021. máj. 8. 04:24
 12/15 anonim ***** válasza:
98%

Modell vagy? Mert akkor lehet a szakmával járó időhiány az ok. Ezt említhetted volna az elején.


Miért "lopkodná" bárki a pasikat? Tudtommal bárki bárkivel összejöhet, magasságtól és minden egyébtől függetlenül, senki nem rendelkezik privilégiumokkal, hogy ezeket el lehessen orozni.

Nem jut eszembe, nem érdekel a modellszakma.

Az utcaseprős megjegyzés minősíthetetlen.

2021. máj. 8. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
98%

Kérdező,ha jobban tudsz fiúkkal barátkozni nem muszáj erőltetni azt,hogy lányokkal is "kell"

Nekem is több a fiú barátom nincs ezzel semmi baj,jönnek majd a csaj barátok is,bár ez a elegem van a lányokból nem valami szerencsés megnyilvánulás.

Mindenesetre add önmagad és ne feszulj rá semmire,annál rosszabb

2021. máj. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
98%

És a fiúk is akarnak veked barátkozni, vagy csak elviselnek? Nem mindegy.

Egyébként abból, amiket írtál, elég ellenszenves a személyiséged, de persze, ezt ennyiből nem lehet pontosan leszűrni.

Veled egy idős vagyok, nekem is csak fiú barátaim vannak, néha tényleg jól esne kibeszélni valakivel pl olyan témákat, mint a menzesz, de ez van, ez jutott. Én is próbámtam nyitni lányok felé, de eddig senkivel nem találtam meg a közös hangot, ennek ellenére, van olyan lány ismerősöm, akit kifejezetten kedvelek.

Valóban a hozzáállásod lehet a gát, elég lekezelően beszéltél a női nemről :(

2021. máj. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg az egyes jót írt sajnos és de, igenis utaljatok a szépeket. Persze van kivételes eset, de akkor is. Nekem vannak barátnőim, de nem sima egyik kapcsolat sem, mindig ott volt az a bökkenő, hogy jöttek a megjegyzések a súlyomra, alkatomra, melleimre(amik természetesen nagyok ehhez képest, mert én vékony vagyok) plusz egyéb más adottságaimra és én ezt próbáltam mindig szerényen intézni. Munkahelyeken is ez megy, két perc alatt kipeceznek mert én vékony vagyok, azonnal téma lesz stb. Pedig sose én beszélek erről, hanem a többi nő. Már ott tartok hogy inkább bő ruhakkal takarom magam csak hagyjanak békén.
2021. máj. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!