Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem szállnak le erről a...

Miért nem szállnak le erről a témáról?

Figyelt kérdés

A tesómnak van egy haverja, kb egy éve vannak jóban. Jófej a srác, nagyon bírom haveri alapon. Az öccsével februárban találkoztam, ő is normális, csak kicsit furi. Miután taliztunk megkeresett facen, meg rámírt. Elmondtam neki hogy nem akarok tőle semmit (se külsőleg se belsőleg nem az esetem semmilyen téren), utána mondjuk még 1-2x bepróbálkozott. Azóta ő már úgy nem nyomul rám, de a bátyjával akár hányszor találkozok mindig megemlíti, hogy adnom kéne egy esélyt az öccsének, mert nagyon oda van értem. Ma is szóbahozta és meg tudtam volna szívesen fejelni. Nincs senkim, de ez nem jelenti azt, hogy összejövök akárkivel és nem is érzem úgy hogy muszáj lenne. Negyed éves sztori, miért nem lehet tovább lépni?

Persze a bátyám is szívesen adja ilyenkor alá a lovat


2021. máj. 9. 00:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
1%

Pedig tényleg adhatnál egy esélyt a srácnak, ha mindenki szerint ennyire odavan érted.


Nekem volt fiatal koromban egy nagy, viszonzatlan szerelmem. Túlzás nélkül szerelem volt első látásra, de utána csak egyre mélyült, minden találkozással. Sajnos nem volt kölcsönös az érzés, ő csak barátnak, vagy inkább ismerősnek tartott, de nem adott soha igazán esélyt rá magának, hogy megismerjen. Ennek már több, mint egy évtizede, és habár azóta nekem is voltak boldog párkapcsolataim, mindig ő marad a Nagy Ő számomra, és ez életem végéig így lesz.

Tanulság: attól, hogy Neked elsőre közömbös a srác, még nem tudhatod, miről maradsz le, ha elutasítod anélkül, hogy esélyt adnál neki. Lehet, hogy egy életen át a tenyerén hordozna, és lehozná neked a csillagokat is az égről, és nagyon-nagyon megbecsülne téged. Én biztosan ezt tenném, ha a viszonzetlan szerelmem párja lehetnék.

2021. máj. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
1%

Egyébként az ilyen örök seb marad annak a lelkében, aki viszonzatlanul volt oda, és nem kapott egyetlen esélyt sem arra, hogy bizonyítson.

Lehet, hogy soha életében nem lesz képes túltenni rajta magát, és még akár önértékelési problémái is lehetnek miatta, ha komolyan érinti érzelmileg a dolog.

Úgyhogy ő könnyen lehet, hogy sokkal inkább áldozata ennek a helyzetnek, mint te vagy. Ezt jó, ha tudod, mikor belegázolsz a lelkébe a visszautasítással.

2021. máj. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11%
Ha valakiért a bátyja, vagy a családtagja kampányol, ott tényleg érdemes komolyan venni a dolgot, mivel ők sokkal több belső infóval rendelkeznek, és ha szerintük ennyire kellesz a srácnak, akkor ott tényleg van valami figyelemre méltó.
2021. máj. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

ti most komolyan rábeszélitek a kérdezőt egy olyan kapcsolatra amit csak a család erőltet és neki nem kell most ilyen?

azt hittem itt normális emberek vannak legalább..

2021. máj. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%
A prostitucional is ez a szitu, csak ott penzert csinalod. A nemi eroszakon meg innen van. De szep elgondolas ilyesmivel most mar kimondhato, zaklatni.
2021. máj. 9. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
13%
Nem, arra beszéljük rá, hogy adjon egy esélyt. Ha nem működik, lehet szakítani, ahogy sokan teszik. Nem kell másnap összeházasodni. De lehet, hogy kellemes meglepetés érné, ha adna egy esélyt a srácnak, és igazán megismerné, milyen ember. Most egyelőre legfeljebb külső alapján utasítja el, hiszen csak felületesen ismeri.
2021. máj. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

"azt hittem itt normális emberek vannak legalább."

GYAKORIN!? XD


"Ha nem működik, lehet szakítani, ahogy sokan teszik."

Persze, szánalomból elmegy vele randizni és csak azután kukázza meg. Sokkal jobb ám, hogy még reménykedik is meg beleéli magát.

(És innentől csak 2 lépés, hogy az összes nő qrva.)


Amúgy el lehet gondolkodni azon, hogy mennyire "jófej" "normális" meg rendes az az ember, aki képtelen felfogni és tiszteletben tartani, hogy a nem az NEM-et jelent. Tök mindegy, hogy párkapcsolatban van-e az ember vagy sem.

Én távol tartanám magam tőle is, meg a drága bátyjától is.

2021. máj. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
16%

"A prostitucional is ez a szitu, csak ott penzert csinalod. A nemi eroszakon meg innen van. De szep elgondolas ilyesmivel most mar kimondhato, zaklatni"


Hát, aki a második randin lefekszik egy kvázi ismeretlennel, azzal valóban össze lehet hasonlítani a két dolgot. A járás a normális ember fogalmai között kicsit mást takar, randizgatást, iskerkedést hosszú heteken, hónapokon át, és a testiség csak akkor jöhet, ha már ismerik és szeretik egymást, és mindkét fél vágyik rá.


#7 Nem szánalomból kell esélyt adni! A kérdező saját jól felfogott érdeke is lenne, hogy esélyt adjon valakinek, akinek ennyire kellene, ennyire tetszene. Ez a srác valószínűleg nagyon megbecsülné, nagyon hálás lenne neki ezért, nagyon jól bánna vele.

És ha kérdező jobban megismerné, lehet, hogy már ő is másként látná a srácot.


Rengeteg ember szenved attól, hogy nem talál magának olyan párt, aki igazán oda lenne érte, aki igazán szeretné. Főként éppen a nők azok, akik sokszor csalódnak emiatt, mivel általában ők a romantikusabbak, lelkileg ők kötődnek jobban. Itt végre van egy olyan srác, aki nem legyint, és nem áll tovább, hanem neki a kérdező kellene, és nem adja fel. Ez a srác valószínűleg soha nem csalná meg, vagy dobná el a kérdezőt. De biztos igazatok van, hogy ez mellékes. Minden esetre, ha értem rajongana így valaki, annak esélyt adnék.


A régi világban még érték volt, ha egy férfi rajongott egyetlen egy nőért, és ostromolta, nem adta fel egykönnyen. Lovagi szerelemnek hívták, és imponált a nőknek. Ma már zaklatónak van bélyegezve az ilyen férfi, akkor is, ha nem az, semmi baja nincs az emeleten, pusztán romantikus és kitartó...

Szánalmas, mivé fajult a világ.


Rettentő felszínesek vagytok.

2021. máj. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Érdektelen, semmitmondó arccal folytatnám a helyedben a kommunikációt egy azt megelőző, vagy leendő új témakörről. Nagyjából fél év múlva leszakadnak rólad, ha következetesen tartod a stratégiát. Dohányoztam, alkoholista voltam. Mind a kettőt saját akaraterőmből befejeztem, de ez nem ment simán, mert addig nem ismert emberek is körbeültek, ahányszor csak tehették, hogy a leszokás körülményeivel cikizzenek, győzködjenek. Ezzel a stratégiával nem tudtak mit kezdeni, - úgy potyogtak le rólam, mint fenyőről a tobozok.
2021. máj. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
19%

Ahogy #8 mondja!

Régen egy férfi éppen a kitartó udvarlással érdemelte ki egy nő figyelmét, nem az olcsó csajozós dumákkal és nem is a jó segge, vagy a helyes képe volt a döntő . Csak a mai világban a legtöbb nő már ösztönlény szinten választ már párt, nem érzelmes-értelmes emberi szempontok szerint. Rá is fáznak erre rendesen, aztán meg nem győznek siránkozni, holott a saját rossz választásuknak köszönhetik a csalódásaikat.

2021. máj. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!