Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Így barátom legyen?

Így barátom legyen?

Figyelt kérdés
Papámèk gyereket nevelnek és hoztak ki a nevelőintézetből lányt aki velem egy idős és még tetszik is de a haverom átjön hozzánk én bent tanulok ő pedig be sem jön hozzám hanem kint van ahol a lány.Amikor nincs itt a lány akkor bejön hozzám amikor tanulok szerintetek igy legyen a barátom?Ő az egy barátom van aki normális
2021. máj. 10. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Tavasz van, dúlnak a hormonok...


Viszont szerintem is sértő, ha veled már nem törődik :/ Beszélj neki az ezzel kapcsolatos érzéseidről, legrosszabb esetben keress más barátot is magad mellé.

2021. máj. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szedd fel a lányt, a többi ne érdekeljen!
2021. máj. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt a barátot felejtsem el inkább?Szerintetek ez barát?Én szerintem ő is szerelmes a lányba mert amikor a papámék nem hozzák magukkal a lányt akkor megkeres engem a szobámban még akkor is ha tanulok
2021. máj. 10. 19:54
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Biztos ő is szétadja, de a te stepsister-ed, úgyhogy tiéd a hazai pálya fölénye. Csapj le rá minden nap, aztán majd eldől.
2021. máj. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!