Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet, hogy egy sokkal idősebb...

Lehet, hogy egy sokkal idősebb pasival írogatok?

Figyelt kérdés

Beszélek egy sráccal már hónapok óta, nagyon jóban vagyunk, ő az egyetlen aki még nem ghostingolt és akivel tudok beszélni bármiről, meg hasonló az érdeklődésünk. Ő egy 19 éves fiú (elmondása szerint), én egy 16 éves lány. Most érettségizett, arról is beszámolt, hogy milyen volt. Azt mondja nehezen tanul, a magyart elég nehéznek találta, a matek sem ment neki, amúgy sem jó belőle állítólag, de a törire (arra amire mindenki azt mondja, hogy az volt a legnehezebb!) arra azt mondta, hogy nem volt vészes. Pedig arra még a legokosabbak is azt mondják, hogy nagy szivás volt idén, neki meg nehezebben megy a tanulás állítólag. Akkor hogy lehetett neki az a legkönnyebb? Lehet, hogy hazudott és nem is most érettségizett, hanem mondjuk egy 40-es pasival irogatok?


Egyszer már rákérdeztem, hogy biztos annyi-e amennyinek mondja magát, erre azt mondta, hogy igen (persze mi mást mondana ugye), de megérti, ha óvatos vagyok, mert manapság nem lehet tudni, de ő őszinte volt velem.

A stílusáról sem az jön le, hogy 40 feletti. Mondjuk van amikor olyanokat ír, amit inkább idősek szoktak pl. "További szép napot neked!/Elnézést, remélem nem haragszol...stb." De ez csak néháy példa ami nem az ennyi idős fiúkra vall, de a legtöbb esetben illik egy 19 éves srácra amiket ír stílusban is.

Képet nem láttam róla soha, ennek megvan az oka, de azt nem írnám le.



2021. máj. 10. 22:17
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
miért pont negyvenes és miért pont férfi? Simán lehet egy 60 éves töritanárnő.
2021. máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
91%
#7 nem tudom, miért szolgált rá jobban a lepontozásra, mint bárki más. Teljesen korrekt dolgokat írt.
2021. máj. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

12, én sem értem, ő is szinte ugyanazt írta amit a másik válaszolók akik az érettségiről írtak. Én mindenkit felpontoztam, nem tudom miért pontozta le akárki, nekem hasznos választ adott.

De gyakorin a pontozókon nem lehet kiigazodni.

2021. máj. 10. 23:17
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem idősebb, simán lehet 19, és művelt, illedelmes, udvarias. Én most 40 vagyok, és hasonló stílusom volt fiatalkoromban is.
2021. máj. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Dettó. Ugyanezt gondoltam én is, csak nem írtam le a válaszomban. Én is ilyen voltam fiatalon, sőt, mostanában három olyan fiatal, 20 körüli sráccal is beszélgettem, akik hasonlóan udvariasan és éretten kommunikáltak. Le a kalappal előttük amúgy :)

32F

2021. máj. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Nem fogod megtudni így sehogysem, csak tippelgetni tudsz. Ilyen az internet, és ilyen az, amikor nem látod a másikat. Még ha tökéletesen 19 éves módjára írna, akkor is meg lenne az esélye.
2021. máj. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérj tőle képet vagy beszélj egyszer vele videóhívásban, máshogy nem derül ki.
2021. máj. 11. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
ő meg lehet hogy azon agyal, hogy valóban egy 16 éves lánnyal beszélget-e, vagy éppen egy mexikói bűnszövetkezet készül elrabolni a veséjét. igazából, amíg nem adsz ki magadról személyes, beazonosításra alkalmas adatokat, nem mindegy ki az?
2021. máj. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy simán csak könnyebben megy neki a töri, vagy a többi olyan gyenge lett, hogy ennek nem nehéz kiemelkedni közülük.

A stílusbeli példák, amiket írtál, nem tudom, miért ne jellemezhetnének egy 19 évest.

Ezektől függetlenül lehet egy felnőtt férfi, de ezt így nem lehet megmondani, hiszen te se tudod, többhónapnyi beszélgetés után sem. Azért ha fotót kérne, alaposan gondold át (aztán mondj nemet :))!

2021. máj. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
nyilván nem tudhatod,hogy kivel beszélsz, lehet hogy valóban sokkal idősebbel. Meg mint előttem is írta valaki, honnan tudod,hogy egyáltalán férfi? XD na mindegy. De szerintem az érettségi nem egy ok ,vagy bizonyíték hogy idősebb... lehet csak érdekli a töri,és szerintem a kifejezések sem "öregesek" csak illedelmes akar lenni. Én most érettségiztem, az esszé egy ajándék volt szerintem a dualizmusból, aki tanult annak nem okozott nehézséget..
2021. máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!